خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1389/03/12 17:55:00
سرویس سیاسی
درخواست نمایندگان عرب پارلمان رژیم صهیونیستی از دولتهای جهان

دیدار با وزیر خارجه رژیم صهیونیستی را لغو کنید

حیدری**نمایندگان عرب پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست)، از دولت های جهان خواستند، در پاسخ به حمله به کاروان آزادی غزه دیدارهای خود با وزیر خارجه این رژیم را لغو کنند.

به گزارش خانه ملت به نقل از خبرگزاری ریا نووستی روسیه، نمایندگان عرب در پارلمان رژیم صهیونیستی از جامعه بین الملل خواستند تا رژیم صهیونیستی را به خاطر حمله به کشتی های حامل کمک به مردم غزه مجازات کند.

بر اساس این گزارش، این نمایندگان همچنین خواستند تا مسئولان رژیم صهیونیستی مخصوصا وزیر دفاع، فرمانده نیروی دریایی و نخست وزیر این رژیم نیز مجازات شوند.

نمایندگان عرب پارلمان رژیم صهیونیستی مجددا خواسته های خود مبنی بر شکست محاصره غزه را تکرار کردند.

همچنین احمد طیبی یکی از نمایندگان عرب پارلمان رژیم صهیونیستی در گفتگو با روزنامه روسی یلینا سوبونینا گفت: نمایندگان عرب این پارلمان مثل خاری هستند در گلوی فاشیست های افراط گرای رژیم صهیونیستی مثل لیبرمن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی.

نماینده عرب پارلمان رژیم صهیونیستی، گفت: بیشتر وزرای خارجه کشورهای اروپایی با لیبرمن قطع رابطه کردند.

سارکوزی رئیس جمهور فرانسه نیز پیشنهاد دیدار با لیبرمن را رد کرد. از سرگی لاوروف وزیر خارجه روسیه نیز می خواهیم دیدارش با لیبرمن را لغو کند .

گفتنی است، نمایندگان عربی پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) که به عرب 48 نیز معروف اند، از نسل فلسطینیانی هستند که بعد از جنگ سال 1948 از سرزمین خود آواره نشدند و هم اکنون شهروند رژیم صهیونیستی به شمار می آیند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet