هدر موبایل
1389/03/12 18:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

وحشی گری‌های رژیم صهیونیستی یک جریان ذاتی است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره اظهارات روشنگرانه رییس جمهوری درخصوص رژیم صهیونیستی دراجلاس بازنگری ان.پی.تی، تاکید کرد: این ظهارات باعث کینه رژیم صهیونیستی از آقای احمدی نژاد شد.

غلامرضا کرمی در گفت وگو با ایرنا با اشاره به این که کینه و وحشی گری های اسرائیل یک جریان ذاتی است و رژیم صهیونیستی با این روش بیش از 60 سال است که علیه ملت فلسطین اقدام می کند،اظهار داشت: روحیه حاکم بر مسئولان رژیم صهیونیستی روحیه خشن و برخوردهای وحشی گرایانه ای است که در طول تاریخ انجام داده اند.

وی اظهار داشت: در طول تاریخ رژیم صهیونیستی جنایات زیادی را انجام داده و تمامی مردم مظلوم جهان از این ظلم ها در امان نبوده اند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان این که رژیم صهیونیستی هزاران نفر را در لبنان و فلسطین به شهادت رسانده است گفت: این ژریم با وحشی گری و حمایت های بی جای آمریکا جان هزاران نفر را به خطر انداخته است.

کرمی با بان این که رژیم صهیونیستی از سخنان احمدی نژاد کینه شدیدی بر دل دارد گفت: رژیم صهیونیستی از سخنرانی قاطع احمدی نژاد در اجلاس ان پی تی به وحشت افتاد و نتوانست این سخنان را تحمل کند.

وی با بیان این که بیانیه ایران و ترکیه و برزیل این رژیم را بیش از گذشته به وحشت انداخت اظهار داشت : این رژیم غاصب دیگر توان ایستادگی در مقابل ملت های مظلوم را ندارد از این رو تلاش می کند به هر نحوی که شده و با افزایش جنایاتش در منطقه از حمایت های دیگر کشورها جلوگیری کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet