هدر موبایل
1389/03/12 18:48:00
سرویس سیاسی
بنایی در گفت و گو با خانه ملت:

شکایت از آرای سفید باید در اسرع وقت رسیدگی شود

**عضو فراکسیون اکثریت مجلس گفت: شکایت تعداد زیادی از اعضای فراکسیون اصولگرایان از رای سفید در انتخابات هیات رئیسه به لاریجانی و اعضای هیات رئیسه باید در اولین فرصت در هیات داوری فراکسیون رسیدگی شود.

علی بنایی نماینده قم در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اصولگرایانی که از رای سفید به لاریجانی و اعضای هیات رئیسه به هیات داوری شکایت کردند بطور جد پیگیر شکایت خود هستند، گفت: هیات داوری باید در اولین فرصت تشکیل جلسه دهد و این شکایت را مورد بررسی قرار دهد.

وی تاکید کرد: باید مشخص شود که چه کسانی به لاریجانی و اعضای هیات رئیسه در انتخابات روز چهارشنبه پنجم خرداد رای سفید دادند.

عضو فراکسیون اکثریت مجلس گفت: باید به موارد تخلف نمایندگان اصولگرا که از عهد و میثاق فراکسیون خروج کردند و به عهد خود پایبند نبودند رسیدگی شود.

بنایی گفت: اینجانب به عنوان یک نماینده اصولگرا از پنج هیات داوری فراکسیون تقاضا دارم تا هرچه سریعتر در راستای ایجاد انسجام و وحدت میان اصولگرایان به این شکایت رسیدگی شود و نمایندگان پیمان شکن معرفی شوند.

حسین ابراهیمی نماینده بیرجند، مرتضی آقاتهرانی و غلامرضا مصباحی مقدم نمایندگان تهران، حسین سبحانی نیا نماینده نیشابور و محمدتقی رهبر نماینده اصفهان هیات داوری فراکسیون اصولگرایان مجلس را تشکیل می دهند.

در انتخابات سال سوم هیات رئیسه مجلس که در روز پنجم خرداد برگزار شد 44 نماینده به علی لاریجانی رای سفید دادند که برخی از نمایندگان معتقدند که فراکسیون انقلاب اسلامی که زیرمجموعه اصولگرایان است به عهد خود مبنی بر حمایت از لاریجانی وفادار نمانده و آراء سفید به لاریجانی و اعضای هیات رئیسه دادند.

رای سفید به معنای مخالفت است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet