شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/12 19:14:00
سرویس فرهنگی
نماینده میناب:

اندیشه امام نقشه راه آزادی خواهان و استکبار ستیزان است

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اندیشه های متعالی حضرت امام خمینی (ره) در ظلم ستیزی، مبارزه با استبداد، استکبار و امپریالیسم به نقشه راه تمامی آزادی خواهان دنیا تبدیل شده است.

"سیدعلی میرخلیلی" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در پاسخ به این پرسش که اهداف متعالی حضرت امام (ره) تا چه میزان در داخل و خارج مورد توجه قرار گرفته است، گفت: اندیشه های متعالی حضرت امام (ره) چه در بعد داخلی، چه در عرصه خارجی به قدری از استحکام و استوار برخوردار است که تا سالهای سال همچنان می توان از آن بهره گرفت.

وی خاطرنشان کرد: اندیشه بنیانگذار کبیر انقلاب در عرصه خارجی و بین المللی الهام بخش  بسیاری از آزادیخواهان و ظلم ستیزان جهان شده است.

نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی یادآورد شد: توجه به مستضعفین و دفاع از مظلومین به عنوان یک تفکر ریشه ای در بعد داخل و خارج مورد توجه قرار گرفته است، به نحوی که ما می بینیم امام خمینی (ره) دفاع از مستضعفین را در کشور به عنوان یک اصل مورد توجه قرار داده و حمایت از مظلومان را در خارج از کشور در مبارزه با استکبار به بهترین شکل ممکن به نمایش گذاشت.

عضو کمیسیون اجتماعی تصریح کرد: توجه به اندیشه های انسان ساز، عارفانه، متفکرانه حضرت امام خمینی (ره) می تواند برای ملتهای دربند استعمار و استکبار ودیعه زیبا و راهگشا باشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در هر جای دنیا که صحبت از آزادگی، استکبارستیزی است الگوی بزرگان آن جریان، از اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) بهره برده اند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) در ابعاد خارجی و داخلی همچنان چراغ راهنما و هدایت است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet