خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/13 12:08:00
سرویس سیاسی
نایب رییس کمیسیون اجتماعی:

نگاه امام به مجلس باید همچنان مورد توجه قرار گیرد

**نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه مجلس به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی همچنان در رأس امور است و باید این بخش را مورد تقویت قرار داد.

هادی مقدسی روز سه شنبه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص اینکه تا چه میزان اهداف و برنامه های حضرت امام (ره) تحقق یافته اظهار داشت: حضرت امام خمینی(ره) همواره تاکید می فرمودند مجلس در راس امور است.

وی خاطر نشان کرد: هیچ شخصی یا کشوری در دنیا نمی تواند ادعا کند قدرت مجلس آن در کشورهای دیگر به اندازه ایران است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتدار و توسعه ایران مرهون اندیشه های متعالی امام(ره) است.

مقدسی یادآور شد: امروزه تمامی ما مفتخریم و ملت ایران از این دستاوردها با جان ودل محافظت می کند.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تمام اهداف حضرت امام خمینی(ره) در خصوص انقلاب با لطف الهی، تحقق یافته است باید درصدد توسعه آن همچنان تلاش نمود.

وی با اشاره به اینکه گرچه در بخش فرهنگی کاستی هایی وجود دارد پرداخت و گفت: باید با برنامه ریزی مناسب و سازنده زمینه ساز استقرار و حرکت به سمت فرهنگ جهانی را ؟؟؟؟؟ کنیم.

مقدسی تصریح کرد: در بعد خارجی و مبارزه با استعمار و دفاع از فلسطین کوچکترین عقب نشینی از آرمانهای امام خمینی (ره) نداشتیم و توانسته ایم تحت نظر مقام معظم رهبری این روند را ادامه دهیم.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی که برخاسته از رای مردم است به طور قطع با تمام تلاش و کوشش خود را در جهت عدالت و قانونگذاری درست به کار خواهد گرفت و از آن کوتاه نخواهد آمد.

امیدی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet