هدر موبایل
1386/11/03 11:47:00
سرویس سیاسی

بیانیه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در محکومیت رژیم صهیونیستی

فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با انتشار بیانیه ای، سکوت مجامع بین المللی بویژه شورای امنیت را در برابر جنایات رژیم صهیونیستی مجکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بار دیگر دستان جنایتکار استکبار جهانی از آستین رژیم صهیونیستی، زنان و کودکان فلسطینی را نشانه گرفته و زندگی و امنیت این انسان های بی گناه را به مخاطره انداخته است.

روزهاست که زنان و کودکان فلسطینی فجایعی را تجربه می کنند که در طول تاریخ بشریت مشاهده نشده است. اقدامات غیر انسانی صهیونیست ها علیه فلسطینینان سبب شده که نوزادان، بیماران دیالیزی و مجروحین از حداقل امکانات بهداشتی محروم مانده و بتدریج جان خود را از دست بدهند.

امروزه کلیه کودکان فلسطینی بعنوان اهداف نظامی به خاک و خون کشیده شده و کلیه اسناد بین المللی حمایت از حقوق زنان و کودکان نقض می شوند لکن سازمان های بین المللی حقوق بشری مهر سکوت بر لب زده و با طیب خاطر نظاره گر کشتار انسان های بی گناه فلسطینی هستند.

آیا حقوق زنان و کودکان فلسطینی نباید براساس موازین حقوق بشری رعایت شود؟ آیا خشونت علیه زنان و کودکان فلسطینی نباید مورد محکومیت سازمان های مدعی حمایت از حقوق بشر گردد و اقدامی برای توقف آن صورت گیرد؟ متاسفانه سازمان ملل متحد و بویژه شورای امنیت حتی از صدور یک بیانیه در محکومیت رژیم صهیونیستی خودداری ورزید و تحت فشار آمریکا در حمایت از رژیم ددمنش اسرائیل اصرار می ورزد.

مجلس شورای اسلامی و بویژه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی که با دغدغه بسیار اوضاع رو به وخامت مردم غزه بخصوص زنان و کودکان را رصد می کند ارائه حمایت و مساعدت های فوری به این مردم بی گناه را خواهان است تا از وقوع فجایع بیشتر جلوگیری بعمل آید و امید است که کشورها و سازمان های اسلامی گام های عاجل و اساسی در این راستا بردارند.

کشورهای جهان بخصوص کشورهای اسلامی ضروری است که در این برهه حساس از تاریخ ملت فلسطین به یاری آنان شتافته و با محکومیت و تحت فشار گذاردن رژیم صهیونیستی مردم مظلوم فلسطین را در رسیدن به حقوق حقه خود یاری رسانند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet