هدر موبایل
1389/03/13 14:50:00
سرویس اقتصادی
یوسف نژاد در گفتگو با خانه ملت تشریح کرد:

نحوه بررسی برنامه پنجم توسعه در مجلس

**عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: بررسی برنامه پنجم از روز یکشنبه ۱۶ خرداد در مجلس آغاز و از روز ۲۲ تیرماه در صحن مجلس مطرح خواهد شد.

علی اصغر یوسف نژاد نماینده ساری در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه  با بیان این که رسیدگی به برنامه پنجم توسعه از روز یکشنبه 16 خرداد در مجلس آغاز می شود، گفت: این برنامه ابتدا در مجلس چاپ و تکثیر و سپس در بین نمایندگان توزیع خواهد شد.

وی افزود: نمایندگان از روز 16 خرداد پنج روز فرصت دارند تا پیشنهادات خود را درخصوص این برنامه ارائه کنند گفت: کمیسیون های تخصصی مجلس نیز به مدت 10 روز و در واقع تا 26 خردادماه فرصت دارند تا نظرات نمایندگان و کمیسیون ها را بررسی کنند.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس تصریح کرد: از روز 26 خرداد تا 16 تیرماه به مدت سه هفته رسیدگی به برنامه پنجم توسعه در دستور کار کمیسیون تلفیق مجلس قرار خواهد گرفت و این کمیسیون پیشنهادات نمایندگان و کمیسیون ها را بررسی خواهد کرد.

یوسف نژاد تصریح کرد: در نهایت کمیسیون تلفیق از روز 22 تیرماه در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت و آنچه در صحن مجلس مصوب شد به عنوان مصوبه مجلس برای تایید نهایی به شورای نگهبان ارسال خواهد شد.

به گفته وی جلسات کمیسیون تلفیق برای بررسی برنامه پنجم توسعه از روز یکشنبه 16 خرداد آغاز می شود و در اولین جلسه اعضای هیات رئیسه این کمیسیون انتخاب خواهند شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet