هدر موبایل
1389/03/13 16:16:00
سرویس سیاسی
احمدی بیغش خبر داد:

امیدوارم اعزام نمایندگان به غزه زودتر انجام شود

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امیدواریم چهار نماینده مجلس روز چهارشنبه به غزه عازم شوند.

محمود احمدی بیغش نماینده شازند در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان این که نمایندگان به طور جد پیگیر اعزام به غزه هستند گفت:  اینجانب روز چهارشنبه دوازدهم خرداد ملاقاتی با علی لاریجانی رئیس مجلس داشتم و در این ملاقات آقای لاریجانی برای ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نامه نوشته اند تا هر چه سریعتر از طریق وزارت خارجه پیگیری های لازم انجام و نمایندگان به غزه اعزام شوند.

وی افزود: مسئولان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پس از ارجاع این نامه پیگیری های لازم را انجام داد و قطعا روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده این پیگیری ها به نتیجه خواهد رسید.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست وخارجی مجلس اظهار امیدواری کرد: مقدمات این سفر هر چه سریعتر آماده و نمایندگان بتوانند به غزه اعزام شوند.

بیغش گفت: به احتمال زیاد چهارشنبه هفته آینده این جانب به همراه سه نماینده دیگر عازم غزه خواهیم شد.

وی افزود: البته دو سال پیش در زمان جنگ 22 روزه غزه ما نمایندگان خواستار اعزام به غزه بودیم که متاسفانه دولت مصر اعلام کرد که نمی تواند امنیت نمایندگان ایران را فراهم کند و به همین دلیل سفر مذکور انجام نشد.

نماینده شازند گفت: به احتمال زیاد برای اطلاع رسانی بهتر تلاش می شود تا خبرنگاران هم هیات نمایندگی ایران در سفر به غزه را همراهی کند.

علاوه بر احمدی بیغش، شبیب جویجری نماینده اهواز، عوض حیدرپور نماینده شهرضا و پرویز سروری نماینده تهران چهار نماینده ای هستند که خواستار رفتن به غزه می باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet