هدر موبایل
1389/03/13 17:42:00
سرویس کمیسیون ها
بروجردی به خانه ملت خبر داد

تلاش کمیسیون امنیت برای اعزام نمایندگان به غزه

**رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این کمیسیون تمام تلاش خود را برای اعزام تعدادی از نمایندگان به غزه به کار خواهد گرفت.

علاءالدین بروجردی نماینده بروجرد در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به درخواست تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برای اعزام به غزه جهت اعلام همدردی با مبارزان غزه گفت: به دنبال درخواست محمود احمدی بیغش نماینده شازند و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از علی لاریجانی رئیس مجلس جهت اعزام به غزه و ارجاع این درخواست به کمیسیون از سوی لاریجانی، ما در کمیسیون تلاش خود را برای اعزام تعدادی از نمایندگان به غزه به کار خواهیم گرفت.

وی افزود: از آنجا که تنها راه اعزام نمایندگان به غزه گذرگاه رفح واقع در کشور مصر است، باید با حافظ منافع دولت مصر در تهران هماهنگی های لازم صورت گیرد که در صورت موافقت دولت مصر نمایندگان مجلس اعزام خواهند شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: درخواست این نمایندگان در کمیسیون مورد بررسی قرار می گیرد.

بروجردی گفت: البته در زمان جنگ 22 روزه در غزه تعدادی از نمایندگان درخواست اعزام به غزه را داشتند که به دلیل موافقت دولت مصر این اعزام صورت نگرفت و امیدواریم این بار دولت مصر موافقت خود را اعلام و نمایندگان ایران برای اعلام همدردی با ملت مظلوم فلسطین بخصوص غزه وارد سرزمین های اشغالی شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet