هدر موبایل
1389/03/14 09:31:00
سرویس سیاسی
نماینده تاکستان:

نباید تفسیرهای غلطی درشناخت راه امام صورت گیرد

**نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی شناخت راه امام(ره) را نیاز امروز کشور دانست و برآن تاکید کرد.

امیرطاهرخانی درگفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در پاسخ به این پرسش که اندیشه‌های امام راحل  باید به چه نحوی منتشر شود که ضمن جامع و کامل بودن بتواند نسل جوان ما را بیشتر با اندیشه‌های ایشان آشنا نماید، گفت: آنچه که مسلم است انقلاب اسلامی در کنار دینی و مردمی بودن، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند« بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست».
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به ویژگی های شخصیتی حضرت امام (ره) خاطرنشان کرد: براین اساس باید تمام تلاش ها در راستای اهداف و اندیشه های ایشان، تبلیغ و نهادینه شود.
وی در این راستا خواستار شناخت راه امام(ره) شد و گفت: در این خصوص نباید تفسیرهای غلطی صورت گیرد.

 طاهرخانی افزود: راه امام (ره) باید همان طور که است معرفی شود و همه دستگاه های اجرایی، تبلیغی و فرهنگی باید بر مبنای این فکر و اندیشه حرکت کنند.
نماینده تاکستان براین اساس با اعلام اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری می تواند محور در معرفی اندیشه های حضرت امام باشد، خاطرنشان کرد: ما نمی توانیم میان اندیشه ها و افکار امام(ره) و مقام معظم رهبری تفکیک قائل شویم؛ چرا که هر دو آنها در یک جهت حرکت می کنند.
وی دراین راستا، تصریح کرد: حرکت در مسیر اندیشه های امام، تبعیت و پیروی از اندیشه های مقام معظم رهبری است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه با تاکید براینکه بیش از هر چیزی باید اندیشه های حضرت امام (ره) را در نسل جوان نهادینه کرد، خاطرنشان ساخت: آینده انقلاب به دست جوانان است که اگر خوب رشد و تربیت نشوند برای انقلاب مخاطره آمیز شده؛ ولی اگر بر مبنای اندیشه های امام تربیت شوند فردای انقلاب و پویایی آن تضمین خواهد شد.
وی براین اساس بار دیگر شناخت راه امام را نیاز امروز جامعه ما عنوان کرد و افزود:اگر راه امام به آن شکلی که هست شناخته نشود، انقلاب پویایی خودش را از دست خواهد داد.
طاهرخانی در پایان برای حفظ نظام و پویایی آن به مسئولان توصیه کرد که برمبنای اندیشه های امام راحل حرکت کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet