خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/14 09:49:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

اندیشه استکبارستیزی امام(ره) الگوی تمام کشورهاست

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس مهمترین هدف امام خمینی (ره) از استقرار نظام جمهوری اسلامی را رساندن کشور به استقلال و آزادی و احیای اسلام ناب محمدی ذکر کرد.

محمدقیوم دهقانی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص تحقق اهداف امام خمینی (ره) اظهار داشت: ارائه تز استقلال در زمانی ارائه شد که کشور ما در زمینه داخلی و خارجی ما وابسته به کشورهای دیگر بودیم؛ بنابراین امام خمینی (ره) برای رفع این وابستگی شعار استقلال را مطرح کردند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد: یکی دیگر از مواردی که در اندیشه امام جایگاه ویژه ای داشت، آزادی بود که در آن زمان استبداد و خفقان، سرکوب و زندان در کشور در آن زمان بیداد می کرد؛ بنابراین امام خمینی (ره) با طرح شعار آزادی خواستار بازنگری در این زمینه شدند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در بعد خارجی ما شاهد این هستیم که امام (ره) همواره از کشورهای دربند استعمار و استکبار حمایت خود را به عنوان استراتژی اصلی کشور اعلام فرمودند.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر حضرت امام خمینی (ره) در مبارزه با ظلم و استبداد به عنوان یک تز اصلی و جاودان در دنیا به ثبت رسیده و همچنان خروشان جریان دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet