شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/14 13:33:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم تربت حیدریه:

راه امام(ره) موجب تحقق عدالت و از بین برنده ظلم است

**نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برنامه ریزی حضرت امام خمینی(ره) در استقرار حکومت جمهوری اسلامی بسیار حائز توجه است.

محمد علی رضایی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص تحقق اهداف متعالی حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: استقرار حکومت جمهوری اسلامی پس از 1400 سال که از صدر اسلام می گذرد می تواند نشانه ای مثبت و سازنده از موفقیت حضرت امام خمینی(ره) تلقی شود.

وی خاطر نشان کرد: حضرت امام خمینی (ره ) با صلابت و پایداری پیامبرگونه توانست رژیم ستم شاهی را از پای درآورد.

عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی (ره) جمهوری اسلامی ایران را به عنوان حامی کشورهای محروم، مستضعف به دنیا شناساند، به نحوی که امروزه اکثر کشورهای دنیا به کشورمان به عنوان حامی می نگرند.

رضایی تصریح کرد: امروزه در اکثر کشورها به جمهوری اسلامی ایران به دیده ناجی می نگرند به نحوی که امروزه در آفریقا و دیگر نقاط جهان تفکر حضرت امام خمینی(ره) و کشورمان مساوی با عدالتخواهی، شناخته می شود.

وی یادآور شد: بالاترین مخالفت ها به دلیل عدالتخواهی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی حمایت جمهوری اسلامی ایران از فلسطین را یکی از مهمترین رویکردهای نظام دانست و افزود: امام خمینی(ره) همواره بر حمایت از فلسطین تاکید می فرمودند و معتقد بودند ملت ما باید یاور مظلومان باشد چنین است که امروزه می بینیم دنیا امروز نسبت به جنایت رژیم صهیونیستی معترض شده است.

وی یادآورشد: ما اگر بخواهیم در دنیا موفق شویم باید راه امام (ره) را ادامه دهیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به صحبتهای مقام معظم رهبری در خصوص امام خمینی (ره) پرداخت و افزود: همانطور که مقام معظم رهبری گفتند این انقلاب بدون نام امام خمینی(ره) هیچ مفهومی ندارد و در هیچ جای دنیا شناخته شده نیست.

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم عدالت استقرار یابد، ظلم از بین رود باید راه امام خمینی (ره) را ادامه دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet