هدر موبایل
1389/03/15 11:15:00
سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

کوتاهی سازمان‌های بین‌المللی عامل حمله به کاروان آزادی بود

**مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد حمله اسرائیل به کاروان امدادی بشر دوستانه گفت: اگر پیش از این سازمان‌های بین‌المللی با اقدامات اسرائیل مقابله می‌کردند، اکنون شاهد این حوادث نبودیم.

 کاظم جلالی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد اینکه صهیونیست ها با وجود محکومیت اتحادیه اروپا در مقابل حمله به کشتی حامل کمک های انسان دوستانه به غزه باز هم عقب ننشستند، گفت: متاسفانه صهیونیست ها در دنیای معاصر به هیچ رابطه و قانونی پایبند نبوده و هر رفتاری که بخواهند انجام می دهند که این مسئله نشات گرفته از حمایت غربی ها بخصوص آمریکا از آنان است.

وی تاکید کرد: زمانیکه بزرگترین جنایات از سوی این رژیم انجام می شد، هیچ کدام از سازمان های بین المللی گامی برای جلوگیری و مقابله با آنها بر نداشتند و این مسئله سبب ادامه جنایات این رژیم شد.

نماینده مردم شاهرود معتقد است، ساختار قدرت جهانی به نفع رژیم صهیونیستی است و تا زمانی که سازمانهای بین المللی از جمله سازمان ملل متحد از این رژیم حمایت می کند، نمی توان توقع داشت که آنها از جنایات  خود دست بردارند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: رژیم صهیونیستی بزرگترین تهدید در منطقه است و کشورهای اسلامی باید در مقابل این رژیم متحد شوند و همچنین نسبت به حمله اخیر این رژیم کشتی های امدادی موسوم به کاروان آزادی غزه تصمیم قاطعی برای مجازات و برخورد با این رژیم بگیرند و آن را نیز اجرا کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet