شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/13 20:27:00
سرویس کمیسیون ها
رضایی به خانه ملت خبر داد

بررسی مشکلات خراسان رضوی با حضور نمایندگان استان

**عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی از بررسی مشکلات این استان در جلسه ای با مسئولین و نمایندگان استان خبر داد.

محمدعلی رضایی نماینده تربت حیدریه در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان این که مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی روز چهارشنبه با مسئولین استان جلسات برگزار کردند گفت: مجمع نمایندگان در جلسه ای با مسئولین قضایی و قضات برجسته استان مشکلات دادگاه ها، نحوه تسریع در رسیدگی به پرونده های قضایی و همچنین نحوه تعامل نمایندگان با مسئولین قضایی جهت رفع مشکلات را مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود: در جلسه ای که با مسئولین بهزیستی استان برگزار شد، مشکلات بهزیستی استان و همچنین کمک به معلولین و رفع دغدغه های آنان مورد بحث گذاشته شد. همچنین در جلسه ای دیگری با مسئولین جهاد کشاورزی خراسان رضوی مشکلات این کشاورزان و خسارتهای اخیری که به کشاورزان استان به خاطر سیلابهای اخیر وارد شد مورد بررسی قرار گرفت.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: همچنین مجمع نمایندگان جلسه ای را با مسئولین مسکن و شهرسازی استان برگزار کرده و در این جلسه مشکلات مربوطه مورد توجه قرار گرفت.

رضایی افزود: همچنین نمایندگان استان جلسه ای با استاندار و معاونین استان درخصوص مشکلات کل استان برگزار کرده و نحوه رفع این مشکلات و پیگیری آن در مجلس شورای اسلامی به بحث گذاشته شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet