خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/14 14:43:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهریاری:

اندیشه های امام راهگشای گسترش عدالت در جامعه است

**نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: معارف مربوط به اندیشه های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی پس از گذشت بیش از ۳۰ سال از انقلاب همچنان تنها راهگشای گسترش عدالت و حق طلبی در جامعه است و خواهد بود.

حسینعلی شهریاری در گفت و گو با ایرنا افزود: اکنون تمام تحرکات و قیامها علیه ظلم و جور در دنیای اسلام از جمله مبارزه مردم غزه یا لبنان علیه رژیم صهیونیستی برخاسته از اشاعه مکتبی است که امام راحل با به ثمر رساندن انقلاب اسلامی به جهانیان عرضه داشتند.

وی، شجاعت، داشتن سرشت خداجویی، عدالت خواهی، ساده زیستی، حق طلبی، تعقل در مبانی دین و توانمندی در بیان مبانی فقهی به زبان روز را ازجمله ویژگیهای رفتاری و شخصیتی امام خمینی (ره) برشمرد.

شهریاری خاطرنشان کرد: انقلاب مردم ایران، برچیده شدن بساط جور طاغوت و طاغوتیان و تشکیل نظامی بر اساس استقلال و آزادی در قرن حاضر بی بدیل بود و به طور قطع تاریخ چنین تحولی را در دنیای مبارزه با جاهلیت توسط یک روحانی مبارز از یاد نخواهد برد.

او گفت: دنیای امروز اسلام بیش از گذشته به تبیین و اشاعه اندیشه های امام نیاز دارد تا افکار ایشان الهام بخش بسیاری از تحولات برای مبارزه با ظلم و جور و فساد و تباهی در داخل و خارج کشور باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet