شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/15 13:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس:

سهل‌انگاری نهادهای بین‌المللی موجب اقدام وقیحانه رژیم صهیونیستی شد

**سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس گفت: سهل‌انگاری و بی‌خیالی نهادهای بین‌المللی موجب می‌شود تا رژیم صهیونیستی اقدامات وقیحانه خود را ادامه دهد.

داریوش قنبری، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به کشتی حامل کمک‌های مردمی به غزه، اظهار داشت: کشتی حامل کمک‌های بشردوستانه بود و در اقدامی ضدبشری و غیراخلاقی از سوی رژیم صهیونیستی مورد حمله قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه حمایت قدرت‌های بزرگ به ویژه حمایت خاص امریکا از جنایات رژیم صهیونیستی باعث شده که روز به روز جنایت آفرینی‌های این رژیم بیشتر شود، تصریح‌کرد: حمله به ناوگان آزادی جنایت جدیدی بود که به اقدامات وقیحانه رژیم صهیونیستی اضافه شد.

سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس، حمله به ناوگان آزادی را نشان از ضعف جامعه بین‌المللی در برخورد با اقدامات ضدبشری رژیم صهیونیستی دانست و متذکرشد: ناتوانی مدعیان حقوق بشر در تحقق مفهوم واقعی حقوق بشر و استفاده ابزاری و سیاسی آنها از آن باعث شده که این رژیم روز به روز اقدامات ضدبشری خود را گسترش دهد.

وی بر همین اساس به بی‌خیالی و سهل‌انگاری نهادهای بین‌المللی اشاره کرد و افزود: این بی‌خیالی موجب می‌شود تا رژیم صهیونیستی در آینده نیز چنین اقداماتی را داشته باشد و نمی‌توان گفت که این آخرین جنایت اسرائیلی‌ها در منطقه است.

قنبری با تأکید بر اینکه تا زمانی که برخورد مناسبی با مقوله حقوق بشر صورت نگیرد و به جای شعار دادن در این خصوص در تحقق واقعی این مفهوم اقدام مناسبی صورت نگیرد اقدامات ضدبشری همچنان ادامه دارد، خاطر‌نشان‌کرد: بعضی رژیم‌ها مثل رژیم غاصب اسرائیل در چنین وضعیتی نقض دائم حقوق بشر و بی‌توجهی به معیارهای اخلاقی را به عنوان یک رویه دنبال می‌کنند.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه هر وجدان بیداری حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به کشتی‌های حامل کمک به مردم غزه را محکوم می‌کند، خاطرنشان‌کرد: مجلس شورای اسلامی و فراکسیون خط امام (ره) این حمله جنایتکارانه را محکوم می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet