روز مجلس
1389/03/15 13:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرهنگی:

حضور مردم در مراسم ارتحال امام باعث خنثی شدن توطئه‌ها شد

**این عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: حضور گسترده ملت در واقع مخالفت با کسانی بود که هماهنگ با بیگانگان در داخل کشور حرکت می‌کنند و زمینه برخی مسائل را در ماههای اخیر به وجود آوردند.

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی که در خصوص نماز جمعه امروز مردم تهران و پیام این حضور گسترده ملت با فارس گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: همانطور که پیش‌بینی می‌شد مردم حضور گسترده و وسیعی در نماز جمعه امروز تهران را پیدا کردند.

وی افزود: توجه دقیق مردم و حضور آنها در نماز جمعه امروز جهت خاصی پیدا کرده بود و شکل‌گیری وحدت ملی حول محور افکار و اندیشه‌های حضرت امام (ره) بود که باعث خنثی‌سازی توطئه‌ها و فتنه‌انگیزی‌های مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.

این عضو هیئت رئیسه مجلس برهمین اساس یادآور شد: حضور گسترده ملت در واقع مخالفت با کسانی بود که هماهنگ با بیگانگان در داخل کشور حرکت می‌کنند و زمینه برخی مسائل را در طول ماههای پس از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته به وجود آوردند.

فرهنگی در عین حال با تأکید براینکه حضور امسال ملت در سالروز ارتحال حضرت امام نسبت به سال‌های گذشته دارای جهت‌گیری شفاف‌تری بود، تصریح کرد: این جهت‌گیری حضور ملت،‌ مراسم امسال را متمایز کرده بود.

این عضو هیئت رئیسه مجلس در خاتمه با اشاره به اظهارات سیدحسن خمینی به خبرنگار فارس گفت:‌ در خصوص اظهارات ایشان نظر خاصی ندارم ولی مطمئنم که وی و همه جریانات سیاسی به خوبی متوجه پیام حضور مردم در اجتماع گسترده سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و نماز جمعه امروز تهران شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet