هدر موبایل
1389/03/15 15:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آجرلو:

جنس انقلاب ما با سایر انقلاب‌های جهان متفاوت است

**نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتباط نسبی با امام خمینی (ره) نباید سبب ‌شود تا خود را وارث راه امام راحل و محور ادامه نهضت ایشان بدانیم.

فاطمه آجرلو در گفتگو با فارس با اشاره به حضور میلیونی مردم در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، اظهار داشت: تاریخ انقلاب ما یک حقیقت را به جهانیان نشان داد و این است که جنس انقلاب ما با سایر انقلاب‌های جهان متفاوت است و آن تفاوت در اصل ولایت فقیه و اسلامیت انقلاب مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: هر اقدامی که در راستای تقابل با اصل ولایت فقیه و اسلامیت باشد، مردم به شدت با آن مقابله ‌کرده و جان، مال و هستی خود را فدا خواهند کرد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در مراسم ارتحال امام راحل، چند موضوع مهم را به دنیا و دشمنان داخلی که با بیگانگان بودند فهماند، اضافه کرد: این حضور نشان می‌دهد که مردم به انقلاب و خون شهدا وفادارند و در حمایت از ولایت فقیه و رهبری محکم ایستاده‌اند.

وی بیان داشت: مردم با حضور خود در مراسم روز گذشته افکار حاکم به قوای سه‌گانه را تأیید کردند و نشان دادند که حرکاتی که اکنون در کشور اعمال می‌شود، برخواسته از حسن اراده مردم است.

آجرلو با اشاره به خطبه‌های مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: وقتی موضوع طلحه و زبیر توسط مقام معظم رهبری مطرح شد، بدین معناست که هر کس امروز در قطار انقلاب اسلامی است و از اندیشه‌های امام راحل در عمل دفاع می‌کند در دایره اهلان و محرمان انقلاب قرار دارد.

وی ادامه داد: زمانی که حکومت از حضرت علی (ع) غصب شد، طلحه جزو نخستین کسانی بود که از حضرت علی (ع) دفاع کرد ولی بعد خبط کرد و مبارزه‌ای صورت گرفت که در خطبه نماز جمعه روز گذشته مطرح شدن این موضوع از سوی مقام معظم رهبری، تکبیر همه جانبه مردم را در پی داشت.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مردم از این دیدگاه مقام معظم رهبری حمایت همه‌جانبه ‌کردند و شعارهایی را هم که داده ‌شد، در راستای این بود که ارتباط نسبی با امام خمینی (ره) نباید سبب ‌شود تا خود را وارث راه امام راحل بدانیم و خود را در محور ادامه نهضت ایشان قلمداد کنیم که این خیانت به انقلاب است.

آجرلو با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: وقتی دشمن از ما تعریف می‌کند، یعنی ما راه را به خطا رفته‌ایم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet