شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/15 17:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی‌راد:

امام قلب همه انسان‌ها را در جهان اسلام تسخیر کرده بودند

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب دیروز برای چندمین بار با کسانی که ادعای پیروی از راه امام (ره) را دارند اما خلاف آن را عمل می‌کنند، اتمام حجت کردند.

محمد کرمی‌راد در گفتگو با فارس، با اشاره به حضور میلیونی مردم در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، اظهار داشت: حضور میلیونی مردم نشانگر واقعیتی تاریخی است که در هیچ جای دنیا سابقه نداشته است.

وی با تأکید بر اینکه امام (ره) قلب همه انسان‌ها را در جهان اسلام و حتی خارج از جهان اسلام تسخیر کرده بودند، تصریح‌کرد: امام (ره) تحولی را در دنیا ایجاد کردند که تا همیشه مردم با این شور و اشتیاق یاد آن بزرگ‌مرد تاریخ را گرامی‌ می‌دارند و هر سال با آرمان‌ها و ارزش‌های والای امام (ره) که برای ما به ودیعه گذاشته‌اند، تجدید میثاق می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بر همین اساس به سخنان مقام معظم رهبری که در خصوص بیان مواضع محکم و راه حضرت امام (ره)، ارزش‌های امام (ره) و آنچه که ایشان برای ما به ودیعه گذاشتند صحبت کردند، متذکرشد: مقام معظم رهبری همچنین افرادی که در حرف مدعی راه امام (ره) هستند اما در عمل همسو، همگرا و هم‌جهت با دشمنان امام (ره) و این نظام یعنی امریکا، اسرائیل، سلطنت‌طلب‌ها، ضد انقلاب‌ها و همه گروهک‌هایی که در قائله فتنه سال گذشته شرکت داشتند، تبیین کردند.

 

*مقام معظم رهبری با مدعیان خط امام(ره) اتمام حجت کردند

با وی با تأکید بر اینکه رهبر انقلاب برای چندمین دفعه با کسانی که ادعای پیروی از راه امام (ره) را دارند اما خلاف آن را عمل می‌کنند، اتمام حجت کردند، یادآورشد: عده‌ای از صحبت‌های امام (ره) به صورت گزینشی استفاده می‌کردند و با سخنان دیروز مقام معظم رهبری مشخص شد که ما همچنان باید بر راه حقی که رهبر انقلاب و ملت دنبال کردند، پافشاری کنیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خواصی که در فتنه پس از انتخابات نمره قبولی نیاوردند اما نام امام (ره) را به یدک کشیده و در راس فتنه قرار داشتند، اظهار داشت: این خواص باید شناخته شوند و مردم با حضور دیروز خود بصیرت بالای خود را نشان دادند.

وی در ادامه به شعارهای مردم در زمان سخنرانی سید ‌حسن خمینی اشاره کرد و متذکرشد: این عکس‌العمل مردم نشانگر این است که مردم کاملا هوشیار و آگاه هستند و همه مسایل را به خوبی ارزیابی می‌کنند و اجازه نمی‌دهند به ارزش‌های انقلاب حتی اگر از سوی یادگار امام (ره) باشد، خدشه‌ای وارد شود.

کرمی‌راد افزود: وی به وصیت‌نامه امام (ره) که به فرزندان خود که به تحلیل دقیق و منطقی سفارش کرده بودند، به نحو شایسته‌ عمل کند.

وی بوسیدن سید‌ حسن خمینی از سوی مقام معظم رهبری را نشانگر این دانست که مقام معظم رهبری می‌دانند که عکس‌العمل یا رفتارهای وی از روی جوانی است و وی بعدها متوجه عمق مسئله فتنه و موضوع آرمان‌ها و ارزش‌های امام راحل خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس در خصوص شعارهایی که در طول سخنرانی حسن خمینی از سوی مردم گفته می‌شد، تصریح‌کرد: وقتی میرحسین موسوی رسما از اعدام شده‌های پژاک که گروه سرسپرده آمریکایی هستند و فرزندان کرد و سنی و شیعه را شهید می‌کنند دفاع می‌کند چنین شعارهایی از سوی مردم کاملا آشکار و روشن است.

وی در خاتمه به فتنه، مسیر و بیانیه‌هایی که موسوی صادر کرد، اشاره و خاطرنشان‌کرد: مردم نسبت به دفاع از فرد معلوم‌الحال عکس‌العمل نشان می‌دهند و این تاوان دفاع‌های نابجا است که هر کس بخواهد انجام دهد به همین سرنوشت دچار خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet