هدر موبایل
1389/03/15 18:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده سبزوار:

خانه ملت یا مردم در مراکز استان‎ها و شهرستان‌ها ایجاد می‌شود

**نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی گفت: ولایت فقیه همواره به عنوان یک ضد دیکتاتور عمل کرده است.

به گزارش ایسنا، علی بروغنی در یک نشست خبری در سبزوار افزود: یکی از دستاوردهای مهم ولایت فقیه آن است که علاوه بر این که به عنوان نگهبان و راهنما عمل کرده است، همواره جلوی دیکتاتوری‌‎ها را گرفته و بعد از انقلاب به شکل یک ضد دیکتاتور وارد شده است.

وی بر پایداری رهبری، مکتب و مردم جهت ماندگاری انقلاب تاکید کرد و افزود: در این راستا باید ولایت فقیه تقویت شده و به گونه‌‎ای عمل کنیم تا اعتماد مردم حفظ شود.

بروغنی در ادامه از ایجاد خانه ملت یا مردم در مراکز استان‎ها و شهرستان‌ها خبر داد و تصریح کرد: ما هیچ‌گونه اسنادی از نمایندگان دوره‌‎های قبلی و مسائل مورد پیگیری آنان نداریم لذا ایجاد این خانه در این رابطه موثر است.

وی با اشاره به تصویب شدن این امر در لایحه بودجه ادامه داد: امسال این خانه در استان و سال بعد در شهرستان ایجاد می‌شود.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی سپس به نقاط قوت این دوره از مجلس پرداخت و تقویت کار کارشناسی و بیانیه‌های بهنگام در رابطه با مسائل داخلی و خارجی را از جمله نقاط قوت مجلس هشتم برشمرد.

وی همچنین در مورد مشکلات و مسائل فرهنگی حوزه‌های انتخابیه خود خاطرنشان کرد: معتقدم در مسائل فرهنگی کار کمتری شده بنابراین جامعه آسیب‌پذیر شده است بنابراین باید دستگاه‌های متولی فرهنگ تکانی بخورند.

وی با اشاره به اختصاص 200 میلیارد تومان بودجه فرهنگی به خراسان رضوی در سال جاری اظهار داشت: باید متولیان فرهنگی شهرستان سبزوار با طرح‌ها و برنامه‌های قانع کننده بتوانند حداقل 7 درصد این اعتبار را بگیرند.

بروغنی بر فعال شدن فرهنگ‌سراها و توجه به حوزه کتاب و کتابخوانی تاکید کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet