هدر موبایل
1389/03/15 17:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم خاش:

خدمات دولت، پیشرفت و آبادانی را برای منطقه به ارمغان آورد

**نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در سال‌های اخیر مردم منطقه شاهد اقدامات ارزنده‌ی دولت و تخصیص اعتبارات کلان و هزینه‌کرد آنها در بخش‌های مختلف بوده‌اند، از خدمات دولت تجلیل کرد و افزود: خدمات دولت پیشرفت و آبادانی را برای منطقه به ارمغان آورد و امید در دل این مردم زنده شد.

به گزارش ایسنا، منطقه‌ سیستان و بلوچستان، حمیدرضا پشنگ ریگی در جریان بازدید از طرح‌های عمرانی، خدماتی دولت در بخش نوک آباد و دیدار با مردم این منطقه اظهار داشت: سهم دولت‌های نهم و دهم در دستیابی به عناصر رشد و توسعه و کمک به بهبود وضعیت زندگی مردم منطقه بسیار چشمگیر بوده است.

علیرضا شهرکی، فرماندار خاش نیز با تاکید بر ارائه خدمت مطلوب بر مردم گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید در بحث ارائه خدمات نهایت تلاش و همت را داشته باشند.

وی در ادامه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، نظارت جدی و مستمر بر اجرای پروژه‌ها توسط مسئولان دستگاه‌های اجرایی را خواستار شد.

هم‌چنین نماینده مردم خاش در مجلس به همراه فرماندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در جریان روند اجرای طرح‌های آبرسانی، ‌راهسازی، برق رسانی و مخابرات در مناطق کارواند و هیدبست از توابع بخش مرکزی و گوهر کوه، چاه کمال، کاواری از توابع بخش نوک آباد قرار گرفتند و تدابیر لازم برای رفع موانع و تسریع در اجرای این پروژه‌ها اتخاذ گردید.

سپس اعضای شورای اداری شهرستان خاش در روستای نوک آباد منطقه چاه کمال تشکیل و در این نشست بخشدار نوک آباد و روسای ادارات جهادکشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری، برق، آبفای روستایی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش گزارش‌هایی از پروژه‌های در دست اقدام در سطح بخش نوک آباد ارائه دادند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet