خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/16 10:57:00
سرویس کمیسیون ها

دیدار پولادی با معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری درباره پروژه‌های ایلام

**در دیدار شاپور پولادی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی و عزیزی معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری درخصوص اخذ ماده۳۲پروژه بزرگراه کرمانشاه-ایلام-خوزستان و راه‌آهن ایلام و همچنین اصلاحیه پروژه صالح آباد-ایلام-کرمانشاه، به مهران-ایلام-کرمانشاه و توجه بیشتر منابع اعتباری جهت رفع محرومیت های استان در بخش‌های مختلف و افزایش سهم ۲دهم درصدی نفت استان ایلام مذاکراتی صورت گرفت.

به نوشته هفته نامه طنین غرب، در این دیدار عزیزی ضمن یادآوری مقاومت و ایثارگری های مردم ایلام در هشت سال دفاع مقدس و عقب‌ماندگیهای عمرانی بر توجه بیشتر بر اجرای پروژه‌های زیرساختی در استان ایلام تأکید و اعلام نمود دولت موظف است با عنایت بیشتری نسبت به استان ایلام واستانهای مرزی در جهت توسعه واجرای عدالت تلاش نماید.

جلسه دیدار  با مدیر عامل جدید نفت و گاز مرکزی کشور

جلسه دیدار پولادی و مدیر عامل جدید نفت و گاز مرکزی کشور مهندس فکور در روز دوشنبه مورخ 03/03/89 برگزار شد.

در این دیدار پولادی باتوجه به ظرفیتها ومنابع نفت وگاز در استان ایلام در خصوص توسعه واحداث پالایشگاه گاز جدید در منطقه تنگ بیجار و صالح‌آباد باظرفیت 10میلیون مترمکعب مطالبی را عنوان نمود و مقرر گردید مساعدت لازم به عمل و طرح توجیهی تهیه گردد.

 همچنین در این دیدار مهندس پولادی خواستار به کار‌گیری نیروهای مورد نیازاز بین نیروها وپیمانکاران بومی شد. ضمناً در خصوص مستقل نمودن نفت وگاز ایلام که ساختمان اداری نیزدر حال احداث می باشد گفت‌وگو شد و نماینده ایلام از از مسئولین وزارت نفت خواست نسبت به بهسازی و آسفالت راه چوار- بولی (دسترسی بهTCF) از محل منابع داخلی وزارت نفت اقدام نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet