روز مجلس
1389/03/16 11:08:00
سرویس صحن
بروجردی در نطق میان دستور:

رژیم صهیونیستی گام به گام به سرنوشت فرعون نزدیکتر می شود

**رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی گام به گام به سرنوشت فرعون نزدیکتر می شود این سنت تغییر ناپذیر الهی است برای همه کسانی که در برابر عدالت ایستادند و ظلم را پیشه نمودند و جنایت را رقم زدند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علاءالدین بروجردی" در نطق میان دستور خود اظهار داشت: بیست و یکمین سالگرد ارتحال امام (ره) را به نمایندگان ملت ایران و مردم بروجرد تسلیت می گویم و سالروز آغاز ولایت مقام معظم رهبری را تبریک عرض می کنم.

وی افزود: بیدار باشید، هوشیار باشید که مفسده جوها در کمین هستند اجانب در کمین هستند آنها نخوابیده اند شما هم نباید بخوابید، هوشیار باشید آنها مشغول طراحی نقشه هستند از طریق ها و فرم های مختلف.

نماینده بروجرد ادامه داد: این فریاد بزرگ مردی است که با بینش الهی خود به فراتر از زمان خود می اندیشد و با عزمی استوار و اراده ای فولادین دژهه های ستورگ قدرت های بزرگ را تسخیر نمود و بینی ابرقدرت ها را به خاک مالید و توطئه های نوکران داخلی آنها را خنثی کرد و امر الهی برپایی حکومت اسلامی را رقم زد و تاریخ را تغییر داد.

وی افزود: خداوند متعال براساس سنت های تغییرناپذیر خود عشق جاودانه این مرد الهی را در قلوب ملت بزرگ ایران و فراتر از مرزهای ایران اسلامی، همه آزاداندیشان جهان قرار داد و به همین علت است که پس از گذشت 21 سال از ارتحال ایشان، هر سال مراسم بیعت با امام (ره) و عزاداری برای ارتحال ایشان باشکوهتر و عظیم تر برگزار می گردد.

نماینده بروجرد گفت: بنده متواضعانه از جمعیت دهها میلیونی حاضر در مراسم سوگواری حضرت امام در سرتاسر کشور بویژه نماز جمعه تاریخی تهران به امامت مقام والای ولایت و از محضر خانواده های شهدا یا جانبازان مفوقدین و آزادگان تشکر و قدردانی می نمایم.

وی افزود: آنچه در این میان مهم است این است که تجدید 30 سال گذشته نشان داده است که همه کسانی که در برابر جایگاه مقدس ولایت فقیه ایستاده اند و به این شجره طیبه خیانت کردند از میان رفتند و امام با هیچ کس در این زمینه مماشات نکرد.

بروجردی خاطرنشان کرد: از جانشین امام گرفته تا رئیس جمهور وقت تا وزیر امور خارجه وقت و امروز نیز ملاک همان است و امت حزب الله در پیروزی از شما آن مرد بزرگ همه افرادی را که از این صراط مستقیم منحرف گشده اند علی رغم سابقه طولانی پیروی از خط امام طرد می نماید و چقدر جای تاسف است که انسان کفران این نعمت بزرگ را بنماید و در برابر این آرمان های مقدس قرار بگیرد.

وی افزود: آقایان موسوی و کروبی اگر در آغاز فریب شیطان را خوردند و گمراه شدند امروز و پس از گذشت یکسال و شنیدن نصیحت ها و اتمام حجت ها وقتی که مصر بر مواضع غلط خود هستند تردید نباید کرد که در این باتلاق بیشتر فروخواهند رفت و فضای جامعه هم نشان می دهد ملتی که صدها هزار از بهترین فرزندان خویش را برای برپایی حاکمیت قرآن و سیره اهل بیت (ع) تقدیم کرده اند با اینگونه افراد هیچگونه مماشاتی نخواهند نمود و آنان را به بایگانی راکت تاریخ انقلاب خواهند سپرد و صد البته که این افراد باید در برابر ملت بزرگ شهید داده پاسخگوی همنوایی های مکرر خود با دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی باشند و به دیگرانی که یا همراهی نموده اند و یا سکوت کرده اند نیز می گویم که از این کار درس بگیرید، اصحاب بصیرت.

وی با اشاره به ملاقات اخیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی گام به گام به سرنوشت فرعون نزدیکتر می شود این سنت تغییر ناپذیر الهی است برای همه کسانی که در برابر عدالت ایستادند و ظلم را پیشه نمودند و جنایت را رقم زدند.

وی تصریح کرد: حمله به کاروان آزادی حلقه دیگری از حلقه های متعدد زنجیر ظلم و جنایتی است که این رژیم سفاک را به زباله دانی تاریخ خواهد فرستاد و منطقه از لوث وجود این غده سرطانی رها خواهد گردید.

نماینده بروجرد در ادامه با اشاره به نزدیک بودن سفر احمدی نژاد به این منطقه گفت: امید است رئیس جمهور در آغاز دهه پیشرفت و عدالت توجه ویژه ای به مطالبات مردمی بنماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet