خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/16 12:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده گرگان و آق‌قلا:

امام خورشید فروزانی بود که مردم ایران را از ظلمات ستم‌شاهی به نور خدایی هدایت‌کرد

**عبدالحسین ناصری با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در سالگرد رحلت امام(ره) گفت: این سخنان فصل‌الخطاب، منشور هدایت و چراغ راه همه مردم ایران و نشان دهنده وضعیت افراد مختلف در هر پست و مقام می‌باشد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس، با تسلیت به مناسبت رحلت امام راحل،‌ ایشان را خورشید فروزانی دانست که مردم ایران را از ظلمات ستمشاهی به نور خدایی هدایت کرد.

وی در نطق میان دستور خود افزود: بعد از امام(ره)، هدایت این مردم سرافراز، به دست با کفایت رهبر معظم انقلاب سپرده شد و در طول این 21 سال با کمال درایت و هوشیاری قافله‌سالار انقلاب،‌ آن را به سوی اهداف عالیه به پیش می‌برند.

وی گفت: افراد مختلف باید ببینند که طبق فرموده رهبر معظم انقلاب در سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) و با این معیارها در کجا قرار دارند و اگر از مسیر امام(ره) و رهبری فاصله گرفته‌اند، هرچه سریع‌تر با مردم همراه شده و به خیل عظیم مردم مسلمان بپیوندند.

عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس با اشاره به اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی در حمله به کاروان حامل کمک‌های بشردوستانه، به شهادت رساندن برخی افراد و به اسارت گرفتن برخی دیگر، گفت: این عمل سبوعانه با سکوت مرگبار قدرت‌های استکباری به ویژه آمریکای جهانخوار مواجه شده است.

وی افزود: در تعجبم دولت آمریکا که از قبول بیانیه صلح‌آمیز کشورهای ایران،‌ برزیل و ترکیه سرباز زده و در پی ایجاد محدودیت‌های بیشتر برای برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران است، چرا در مقابل این حمله بی‌رحمانه سکوت کرده است؟ کشوری که خود را همیشه داعیه‌دار صلح و ثبات جهان می‌داند در مقابل مرگ تدریجی مردم محروم غزه در اثر محاصره اقتصادی و دارویی، چه توجیهی برای افکار عمومی جهان و تاریخ دارد؟

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس به پتانسیل‌های بالقوه این حوزه انتخابیه اشاره کرد و خواهان اجرایی شدن کامل مصوبات سفرهای اول و دوم هیات دولت به استان گلستان، از جمله پتروشیمی، ایجاد پالایشگاه سیصد هزار بشکه‌ای، ‌احیای خاویار و پرورش ماهیان خاویاری شد.

وی هم‌چنین خواهان انتقال وزارت جهادکشاورزی به استان گلستان شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet