هدر موبایل
1389/03/16 11:48:00
سرویس صحن
ناصری در نطق میان دستور:

با اجرای مصوبات استانی مشکل اشتغال گلستان حل می‌شود

**نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرایی شدن مصوبات سفرهای اول و دوم استانی دولت به گلستان، مشکل اشتغال مردم این استان حل می شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدعبدالحسین ناصری" در نطق میان دستور خود با اشاره به سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره) گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب در سالروز امام راحل فصل الخطاب، منشور هدایت و چراغ راه مردم ایران و نشان دهنده وضعیت افراد مختلف در هر پست و مقام می باشد که با این معیارها خود را سنجیده و ببینند در چه موقعیتی قرار دارند.

نماینده گرگان گفت: و اگر خدای ناکرده از مسیر خود فاصله گرفته اند هر چه سریعتر با مردم همراه و به این خیل عظیم مردم مسلمان و همیشه در صحنه انقلاب اسلامی بپیوندند.

ناصری تصریح کرد: در هفته گذشته شاهد جنایت ددمنشانه رژیم صهیونیستی بودیم، حمله به کاروان کمکهای بشردوستانه تعدادی از افراد رابه شهادت رسانده و بقیه را به اسارت درآوردند که این عمل سبوعانه با سکوت مرگبار قدرتهای استکباری به ویژه آمریکای جهانخوار مواجه شد.

وی تاکید کرد: در تعجبم که دولت آمریکا که از قبول بیانیه صلح آمیز کشورهای ایران، برزیل و ترکیه سرباززده و در پی ایجاد محدودیتهای بیشتر برای برنامه صلح آمیز هسته ای ایران است، در مقابل این حمله بی رحمانه چرا سکوت می کند. کشوری که خود را همیشه داعیه دار صلح و ثبات جهان می داند در مقابل مرگ تدریجی مردم محروم غزه که در اثر محاصره اقتصادی در حال رخ دادن است چه توجیهی برای افکار عمومی جهان و تاریخ دارد.

نماینده گرگان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود گفت: از زحمات بی شائبه رییس جمهور در استان گلستان در سفرهای استانی تشکر کرده واعلام می دارم که متاسفانه این شهرستان استان علی رغم تمامی پتانسیلهایی بالقوه ای که دارد در شاخصهای تولیدی در رتبه های آخر قرار گرفته است.

وی استان گلستان را از نظر مشکل بیکاری دررتبه 29 در بین استانهای کشوراعلام کرد و افزود: اگر مصوبات سفرهای اول و دوم هیات دولت عملی شود امیدواریم معضل اکثر خانواده های گلستانی با آن درگیرند هرچه سریعتر حل گردد.

نماینده گرگان افزود: مصوباتی همچون پتروشیمی، ایجاد پالایشگاه 300 هزار بشکه ای، زه کشی هشتاد هزار از اراضی، احیاء خاویار و ماهی های خاویاری از جمله مواردی است که در مصوبات اول و دوم هیات دولت دیده شده است که متاسفانه هنوز اقدامی در رابطه با آن صورت نگرفته است.

نماینده گرگان در خاتمه خواستار آن شد که در راستای کوچک سازی دولت و خروج دستگاهها از شهر تهران، وزارت جهاد کشاورزی به استان گلستان شهر گرگان منتقل شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet