هدر موبایل
1389/03/16 13:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:

روشنگری های احمدی نژاد، رژیم صهیونیستی را در دنیا بی آبرو کرد

**نماینده گرمی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: صحبت ها و روشنگیری های رییس جمهوری اسلامی ایران، رژیم صهیونیستی را در دنیا بی آبرو کرده است.

ولی اسماعیلی در گفت وگو با سیاسی ایرنا بیان این که رژیم صهیونیستی از اقدامات جمهوری اسلامی ایران بسیار خشمگین و وحشت زده است، گفت: رژیم صهیونیستی از این که رییس جمهور ایران در اجلاس ان پی تی آن سخنرانی شکوهمند و ضد اسرائیلی را انجام داد بسیار ناراحت است.

وی با بیان این که این رژیم افکار ددمنشانه را دنبال می کند اظهار داشت: امروز همگان می دانند که اگر این رژیم منحوس موقعیتی را بیابد به هیچ کس رحم نخواهد کرد.

اسماعیلی با تاکید بر این که بیانیه ایران، برزیل و ترکیه ، موقعیت رژیم صهیونیستی را به خطر انداخته است افزود: رژیم صهیونیستی از قدرت ایران در منطقه هراس دارد و از این که رییس جمهور ایران در اجلاس ان پی تی به وضوح دست آنان را رو کرد کینه به دل دارد.

به گفته نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی دیگر رژیم صهیونیستی نمی تواند قدرتی در منطقه باشد زیرا امروز همگان به جانی بودن این رژیم معتقد هستند و می دانند که در هر جای دنیا کشتاری در بین باشد دست رژیم صهیونیستی نیز در آن دیده می شود.

اسماعیلی اظهار داشت: صهیونیست ها بسیار تلاش کردند وجهه ایران را در دنیا خراب کنند ولی تلاش هایشان بی نتیجه مانده است و امروز این رییس جمهور ایران است که با روشنگری ، خشم جهانی را علیه رژیم صهیونیستی برانگیخته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet