شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/16 13:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آجرلو خبر داد:

تشدید رایزنی با نمایندگان مجلس برای تصویب لایحه استان البرز

**نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: رایزنی با نماینگان در خصوص تصویب لایحه تشکیل استان البرز با قوت بیشتری در حال انجام است.

فاطمه آجرلو در گفتگو با مهر در کرج افزود: طرح تشکیل استان البرز اگرچه از سالهال پیش مطرح بوده است اما به طور جدی در سالهای اخیر و با پیگیری در مجلس هفتم و هشتم وارد میدان کار شده است.

وی ادامه داد: در مجلس ششم، موسوی نماینده وقت کرج، مکاتباتی داشت که در آن زمان با مخالفتهای زیادی همراه شد.

آجرلو بیان کرد: طرح تشکیل استان البرز یک کار علمی و کارشناسی شده است و از ابتدای ورود جدی این طرح به میدان عمل، تیم کارشناسی متشکل از کارشناسان رشته های مختلف ساعتها بر روی موضوع فوق بحث و بررسی کردند.

این نماینده مردم در مجلس یادآور شد: دو پایان نامه کارشناسی ارشد در این زمینه کار شد و پس از جمع آوری دلایل و مستندات علمی کافی که استان شدن البزر را به نفع مردن منطقه و کشور ارزیابی می کرد، تلاشها برای طرح آن در دولت شدت گرفت.

آجرلو خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز پس از بررسی لایحه در کمیسیونهای تخصصی مجلس، وی و دیگر نماینده کرج در حال رایزنی با تک تک نمایندگان به ویژه مخالفان این لایحه هستند.

این مسئول همچنین از سفر به چندین استان و گفتگو نزدیک با نمایندگان این استانها در خصوص لایحه استان البرز نیز خبر داد و گفت: شناسایی مخالفان لایحه همچنان دنبال می شود و تلاش می کنیم با ارائه مستندات علمی و دلایل قانع کننده نظر مثبت مخالفان را جذب کنیم.

آجرلو تاکید کرد: در فضای پارلمان نمی توان بدون مستندات علمی و دلائل قانع کننده بر رای نمایندگان تاثیر گذاشت.

وی همچنین از همراهی چندین تن از نمایندگان سایر استانها در رایزنی برای جلب نظر مساعد مجلس نیز خبر داد و گفت: بدون همراهی این نمایندگان عملا رایزنی ها به سختی انجام می شود زیرا فرصت کافی در اختیار وی و اکبریان وجود ندارد تا بتوانند به تنهایی تمامی مخالفان لایحه را قانع کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet