هدر موبایل
1389/03/16 13:47:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مسوول کمیته بررسی آزمون دستیاری:

تعدای از سرشاخه‌های پرونده آزمون دستیاری هم‌چنان مقاومت می‌کنند

**مسوول کمیته بررسی آزمون دستیاری در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: همین روزها گزارش چند صد صفحه‌ای خدمت مردم، معترضین، مجلس و دولت تقدیم خواهیم کرد که قابل استناد باشد.

شاهرخ رامین در گفت‌وگو با ایسنا، درباره سرانجام پرونده آزمون دستیاری در مجلس، اظهار کرد: آنالیز پاسخنامه‌های آزمون نخست نشان می‌دهد تعداد زیادی از متخفلین متوجه موضوع شده و در آزمون شرکت نکردند.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در خانه ملت ادامه داد: تعدادی از متخلفان آزمون نخست دستیاری که ابطال شد دستگیر و هم‌اکنون در زندان هستند، روزی که قرار شد پیگیری موضوع را برعهده گیرم به من گفتند تعداد شرکت کنندگان آزمون اول که باطل شد مساوی با تعداد شرکت‌کنندگان آزمون دوم است در حالی که این‌طور نیست، چراکه آنالیز کامپیوتری پاسخنامه‌ها نشان می‌دهد که حدود 360 نفر از کسانی که ممکن است سوالات به دست تعدادی از آنها رسیده باشد خودشان در آزمون شرکت نکردند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان هم‌چنین خاطرنشان کرد: کسانی‌که در این تخلف جزو سرشاخه‌ها بودند از طریق روش‌های اطلاعاتی و پلیسی شناسایی و دستگیر شدند و خیلی از آنها اقرار کردند البته برخی هم هم‌چنان مقاومت می‌کنند.

مسوول کمیته بررسی آزمون دستیاری درباره اعلام اسامی متخلفان آزمون دستیاری تاکید کرد: بدون شک بعد از پایان تحقیقات با متخلفان برخورد خواهد شد اما اعلام اسامی متخلفان، یک موضوع حقوقی است و باید در قانون پیش‌بینی شده باشد.

رامین در خاتمه درباره زمان دقیق ارایه نتایج بررسی آزمون دستیاری گفت: جمع‌بندی گزارش چند روز به دلیل آزمون PHD و چند روز هم به دلیل تعطیلات نیمه خرداد، به تعویق افتاد به همین دلیل نمی‌توانستیم از سالن قرنطینه وزارت بهداشت استفاده کنیم، اما در آینده نزدیک گزارشی از تحقیق و بررسی آزمون دستیاری ارایه می‌کنیم که قابل استناد باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet