هدر موبایل
1389/03/16 09:52:00
سرویس کمیسیون ها
هدایت خواه به خانه ملت خبرداد

بررسی گزارش سفر عتبات و عالیات در کمیسیون فرهنگی مجلس

**سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی گزارش اعضای کمیسیون به سفر عتبات و عالیات در جلسه روز یکشنبه کمیسیون خبرداد.

"ستار هدایت خواه" نماینده بویراحمد در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه چندی پیش تعدادی از اعضای این کمیسیون و یکی از نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس جهت بررسی مشکلات زائران عتبات و عالیات به مرز ایران و عراق و سپس به سامرا، کربلا، نجف اشرف و همچنین به سوریه سفر کردند، گفت: این هیات ایرانی گزارش مفصلی از نحوه ورود زائران ایرانی به عراق و همچنین اقامت آنها در عتبات و عالیات تهیه و مشکلات موجود را دسته بندی کردند.

وی افزود: در روز یکشنبه گزارش این سفر با حضور مسئولین سازمان حج و زیارت و دیگر مسئولین و دستگاه های ذیربط در کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح خواهد شد و در صورت تصمیم کمیسیون این گزارش در صحن مجلس هم قرائت می شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: لایحه برنامه پنجم توسعه در دستور کار کار گروه ویژه کمیسیون قرار دارد و مقرر شد تا این کار گروه بررسی مقایسه ای میان اهداف برنامه پنجم  با برنامه های سوم و چهارم انجام و گزارش آن در کمیسیون مطرح شود.

جواد آرین منش، فاطمه رهبر و هدایت خواه از اعضای کمیسیون فرهنگی و شبیب جویجری عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس جهت بررسی مشکلات زائران در اواخر اردیبهشت ماه عازم عتبات و عالیات شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet