هدر موبایل
1389/03/16 12:25:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

**"سیدجاسم ساعدی" عضو هیات رییسه تذکرات کتبی جلسه علنی روز یکشنبه ۱۶ خرداد ماه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر عباسپور نماینده بویین زهرا به وزیر راه و ترابری در خصوص  تسریع در چهار خطه کردن جاده بویین زهرا به دانسفهان و سه راهی رحیم آباد.

- تذکر احمدی نماینده شازند به وزیر راه و ترابری در خصوص  بررسی علت اجرا و عملی نشدن دستورات آن وزارت در خصوص شهرستان شازند با وجود گذشت دو سال.

- تذکرات صادق نماینده آستانه اشرفیه به وزیر راه و ترابری در خصوص  رسیدگی به علت تاخیر درعقد قرارداد پل ورودی آستانه اشرفیه و عدم اجرای طرح چهار خطه کردن آستانه اشرفیه - بندر کیاشهر و به وزیر نیرو در خصوص  تدبیر لازم برای آبرسانی به مزارع کشاورزی و لزوم کنترل پمپ‌ها و تجهیزات ایستگاه پمپاژ در زمان قبل از فصل زراعی از سوی آب منطقه‌ای استان و هم‌چنین اعلام علت قطع آب سفید رود به مدت سه روز و وارد شدن خسارت به دهها هزار هکتار اراضی شالیزار.

- تذکر سنایی نماینده نهاوند به رئیس جمهور در خصوص  دستور بررسی علت عدم بازگشایی مجموعه ورزشی پایگاه المپیک غرب کشور در نهاوند.

- تذکر ترابی نماینده شهرکرد به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  ضرورت مبارزه با آفت کرم خراط که موجب نابودی درختان گردوی حاشیه زاینده رود شده است.

- تذکر قاضی‌پور نماینده ارومیه به وزیر دادگستری در خصوص  رسیدگی به افزایش زندانیان زندان ارومیه و اسکان آنان در راهروها.

- تذکر خباز نماینده کاشمر به وزرای جهاد کشاورزی و بازرگانی در خصوص  تسریع در خرید شیر دامدارن از سوی کارخانجات لبنی به قیمت مناسب.

- تذکرات یوسف‌نژاد نماینده ساری به وزیر دادگستری در خصوص  ایجاد نمایندگی کانون سردفتران در استان مازندران؛ به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص  بررسی احداث مرکز بهداشت در روستای بالا ده چهاردانگه و به وزیر نیرو در خصوص  تامین اعتبار مهار آب کشاورزان منطقه فرح آباد.

- تذکر فرهمند نماینده مهریز به وزیر کشور در خصوص  پرداخت خسارت به خسارت دیدگان ناشی از خشکسالی شدید استان یزد.

- تذکرات کواکبیان نماینده سمنان به رییس جمهور در خصوص  لزوم ارائه اساسنامه صندوق ملی توسعه که یک ماه و نیم از مهلت قانونی به تاخیر افتاده است و به وزرای کشور و اطلاعات در خصوص  ضرورت شناسایی اهانت کنندگان به خاندان محترم حضرت امام (ره) در مراسم 14 خرداد.

- تذکر طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر راه و ترابری در خصوص  دستور بهسازی و مرمت راه روستایی غمیک شهرستان تاکستان و هم‌چنین دستور بهسازی و مرمت راه زی آباد به آب ترش شهرستان تاکستان.   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet