خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/16 14:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپور:

مسکو هیچگاه دوست ایران نبوده است

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران باید بتواند خرجش را از روسیه جدا کند.

عوض حیدرپور در گفتگو با مهر اظهار داشت: روسیه هیچ گاه دوست جمهوری اسلامی ایران نبوده بلکه دوست جیب ما و به دنبال منافع خودش بوده است.

وی افزود: به نظر می آید در موضوعاتی که علیه ایران تنظیم شده همه کشورهای غربی همصدا هستند و در این بین فرقی بین روسیه و اروپا نیست.

این عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران باید دقت داشته باشد که جایی که اخلاق سیاسی نیست ایمان هم وجود ندارد، تصریح کرد: حقیقت موضوع این است که دنیا باید به سمتی برود که با معیارهای اخلاقی و ایمانی اداره شود.

وی تاکید کرد جمهوری اسلامی ایران هم نمی تواند روی حمایت روسیه از خود حساب باز کند.

حیدرپور با بیان اینکه غرب با هیچ گونه انعطافی به ویژه در بحث هسته ای از سوی جمهوری اسلامی ایران کنار نخواهد آمد و صحبت هایی که در این خصوص می کند تنها شعار و فریب است، گفت: ایران باید بدون انعطاف بر حق خود به ویژه  در حوزه انرژی هسته ای تاکید کند و بدون توجه به تحریم هایی که ممکن است در کوتاه مدت برای ما ضررهایی داشته باشد به کار خود ادامه دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: تجربه نشان داده که تحریم ها در بلند مدت به نفع جمهوری اسلامی ایران است .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet