هدر موبایل
1389/03/16 14:42:00
سرویس سیاسی

هشدار نماینده کنگره در مورد بودجه بالای نظامی آمریکا

**نماینده سنای آمریکا، معتقد است تخصیص بودجه بالای نظامی این کشور نه تنها موجب امن‌تر شدن آمریکا نشده بلکه باعث خشم و غضب دیگر کشورها نسبت به آمریکا شده است.

به گزارش خانه ملت به نقل از مجله آمریکن فری پرس، "ران پاول" نماینده جمهوری خواه مجلس سنای آمریکا با انتقاد از تخصیص یک تریلیون دلار بودجه نظامی واشنگتن، گفت: اگر هزینه های دفاعی را کم نکنیم مانند شوروی سابق دچار فروپاشی خواهیم شد. 

نماینده جمهوری‌خواه کنگره آمریکا با اشاره به اختصاص 11 میلیارد دلار به صنایع نظامی در لایحه الحاقی اخیر گفت: در حقیقت هزینه‌های حفظ امپراطوری جهانی آمریکا حدود یک تریلیون دلار در سال است که با کل بودجه فدرال در سال 1990 برابری می‌کند.

وی با بیان اینکه هزینه‌های دفاعی آمریکا از مجموع هزینه‌های کل کشورهای جهان و حتی از کل مخارج آمریکا در دوران جنگ سرد نیز بیشتر است افزود: تخصیص این بودجه نه تنها موجب امن‌تر شدن آمریکا نشده، بلکه باعث خشم و غضب دیگر کشورها نسبت به آمریکا شده است.

 این نماینده کنگره آمریکا افزود: شوروی به دلیل حمله یک کشور خارجی دچار فروپاشی نشد، بلکه این کشور به این دلیل از درون فروپاشید که دچار ورشکستگی شده بود.

وی همچنین تاکید کرد، دولت آمریکا بیشتر از هر دشمنی به خودش آسیب می‌رساند و هیچ دشمنی قادر نیست که چنین صدماتی را به ما وارد کند، زیرا بانک‌های ما ورشکسته شده و ما در حال نابودسازی واحد پول خود هستیم.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet