شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/03/16 15:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم خرم‌آباد:

انتقال سریع دردها و مشکلات مردم باید بدون کم و کاست از طریق مطبوعات صورت گیرد

**نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال سریع دردها و مشکلات مردم باید بدون کم و کاست از طریق مطبوعات صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، رضا رحیمی‌نسب با بیان این مطلب در جمع نمایندگان رسانه‌های جمعی لرستان گفت: مطبوعات لرستان جایگاه اصلی خود را پیدا نکرده و خودباوری این کار را بدست نیاورده‌اند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از وضعیت مدیریت استان گفت: استاندار و تیم اجرایی توان تغییر وضع فعلی را ندارد و با فرصت‌سوزی وقت مردم گرفته می‌شود.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با بیان این ادعا که استاندار تسلیم برخی نمایندگان است و با انتقاد از برخی عزل و نصب‌ها، ادامه داد: استاندار نیروی جوانی را در راس اداره کار و امور اجتماعی استان ‌گذارده، درحالی‌که نخبه کم نداریم و می‌توانیم از آنها استفاده کنیم، زیرا مدیران باید تجربه کافی داشته باشند. به نظر می‌رسد در لرستان و انتصاب مدیران دستگاه‌های آن معیاری وجود ندارد، نه تعهد ملاک است نه تخصص، افراد محجوب استان فاقد پست هستند.

رحیمی‌نسب با تاکید بر این‌که به هیچ وجه دنبال سهم خواهی نبوده و نیست، گفت: ظاهرا عدالت حلقه مفقوده لرستان است، اعتبارات استان رشد چشمگیری داشته ولی متاسفانه هنوز برخی مشکلات پابرجا هستند.

رحیمی‌نسب تصریح کرد: کسانی که تلاش‌شان این است که بیشترین عزل و نصب‌ها را داشته باشند، باید پاسخگوی عقب افتادگی لرستان باشند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس در پایان گفت: همه شرایط جهت خیزش بلند توسعه لرستان را داریم، جز مدیریت کارآمد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet