KHANEH MELLAT

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/16 09:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

قدردانی حداد عادل از خبرنگار پرس تی وی

**رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با حضور در شبکه پرس تی وی از خبرنگار این شبکه که در جریان حمله به کاروان آزادی دستگیر و سپس آزاد شد قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر؛ حسن غنی خبرنگار اسکاتلندی شبکه پرس تی وی از جمله خبرنگارانی بود که به همراه تعدادی دیگر از خبرنگاران، کاروان آزادی را همراهی و درباره اخبار این کاروان اطلاع رسانی می کرد.

کاروان آزادی چند روز پیش مورد حمله وحشیانه صهیونیستها قرار گرفت و تعدادی از سرنشینان این کشتی به دست صهیونیستها به شهادت رسیدند.

حسن غنی در این دیدار توضیحاتی در باره نحوه حمله صهیونیستها و چگونگی آزادی خود و همراهانش ارائه کرد.

حداد عادل گفت: این اقدام صهیونیستها شروع یک پایان است.

وی افزود: صهیونیستها با این اقدام نشان دادند که نه فقط دشمن مسلمانان و عربها بلکه دشمن انسانیت هستند.

حداد عادل گفت: اسرائیل در مواجهه با کاروان آزادی دو راه حل داشت و در هر دو حالت شکست می خورد.

وی گفت: هر کسی در دنیا اکنون می تواند بفهمد که رژیم صهیونیستی در 62 سال گذشته چه بر سر اعراب و مسلمانها آورده است و این به دلیل اطلاع رسانی شما و سایر خبرنگاران از وقایعی است که در سرزمینهای اشغالی رخ می دهد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قبل از این رویداد آمریکا ، فرانسه و انگلیس ادعا می کردند که ایران مهمترین خطر برای صلح جهانی است اما بعد از این اتفاق هر کسی می فهمد که اسرائیل خطر واقعی برای جهان است.

حداد عادل خطاب به خبرنگار پرس تی وی گفت: از شما و همه کسانی که در کاروان آزادی بودند به عنوان یک انسان قدردانی می کنم زیرا شما قهرمانان آزادی هستید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet