هدر موبایل
1389/03/16 15:41:00
سرویس سیاسی
کوثری در گفتگو با خانه ملت:

رهبری با هیچ کس رودربایستی ندارد

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مقام معظم رهبری همان چارچوبی که امام راحل برای نظام ترسیم کردند، حرکت می کند و با هیچ کس رودربایستی ندارد.

"اسماعیل کوثری" نماینده تهران در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم بیست و یکمین سالگرد ارتحال امام راحل در مرقد آن امام در روز جمعه گفت: حضرت آیت الله خامنه ای در فرمایشات خود به تاریخ مراجعه می کنند و در واقع حکومت علی(ع) را مدنظر دارند و در چارچوبی که حضرت امام راحل برای نظام ترسیم کردند، حرکت می کند و با هیچ احدالناسی رودربایستی ندارد.

وی گفت: همه باید در چارچوب نظام حرکت کنند و مردم از مسئولان و مقام معظم رهبری می خواهند که در پی حفظ نظام و رسیدن به اهداف عالی آن باشند و برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی تلاش کنند.

وی با اشاره به بخش دیگری از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جنایات رژیم غاصب تصریح کرد: امام راحل از حدود 50 سال پیش خطر و جنایات رژیم صهیونیستی را گوش زد و نسبت به خوی اشغالگری و تجاوزگری این رژیم جعلی هشدار دادند و تا امروز هم مقام معظم رهبری همان دیدگاه را دارد.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: اساس کار رژیم جعلی اسرائیل زورگویی و تجاوز گری است و هر جا که احساس که این شیوه آنها نتیجه دارد، دست به این کار می زنند.

کوثری حمله به ناوگان آزادی کمک رسانی به مردم غزه را نشانه اوج جنایات این رژیم در سال جاری ذکر کرد و یادآور شد: متاسفانه این رژیم ظالم حتی مردم بیگناه کشورهای دیگر که هدفی جز انسان دوستی نداشتند را به خاک و خون کشید و با این جنایات خود روی جنایتکاران تاریخ بشریت را سفید کردند.

عضو فراکسیوان اصولگرایان مجلس از مجامع بین المللی خواست تا نسبت به جنایات این کشور جعلی حساسیت نشان دهند و کسانی که این جنایات را انجام دادند در هر رده ای از مسئولیت در این رژیم غاصب باشند را دستگیر و محاکمه کنند تا درسی باشد برای همه متجاوزان .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet