شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/16 15:52:00
سرویس بین الملل
کامران در گفتگو با خانه ملت:

کاروان آزادی مجلس باید رهسپار غزه شود

**نماینده اصفهان در مجلس پیشنهاد کرد تا نمایندگان مجلس کمک های انسانی و انسان دوستانه ملت ایران برای مردم غزه را با راه اندازی کاروان آزادی به سوی غزه آغاز کنند و این کاروانها آنقدر استمرار یابد تا رژیم جعلی اسرائیل نابود گردد.

"حسن کامران" نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در روز جمعه مراسم بیست و یکمین سالگرد ارتحال امام راحل در مرقد آن حضرت، گفت: حضرت آیت الله خامنه ای باردیگر شاخص های امام راحل برای عموم مسلمین از جمله ملت ایران اسلامی تبیین فرمودند و تاکید داشتند که ملاک کارکرد افراد، وضع کنونی افراد است و ایشان همچون امام راحل به مردم شاخص و ملاک ارزیابی را ارائه کردند.

وی افزود: گرچه ملت ایران اسلامی با بصیرت کامل در اجرای اهداف انقلاب اسلامی و فرهنگ حضرت امام (ره) با تبعیت از مقام معظم رهبری اصرار دارند اما بهتر است تا برخی که خود را به خواب خرگوشی زدند بیدار شوند و پیش از این با افرادی که به جمهوری اسلامی پشت کردند، یا سکوتی که داشتند همراهی نکنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه چندین سال قبل مقام معظم رهبری بحث ریزش و رویش در انقلاب اسلامی مطرح نمودند، گفت: هم اکنون که برخی ریزش شدند، دشمنان انقلاب اسلامی پیش از حد از پیاده نظامی شان بهره مند شدند که مشخص شد که نمی توانند پیش روی مردم ظاهر گردند.

کامران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جنایات رژیم غاصب اسرائیل افزود: ایشان در مورد ملت فلسطین و رژیم فاسد صهیونیستی بارها فرمودند این رژیم جعلی است و مظلومیت ملت فلسطین امروز بی اعتباری صهیونیست ها را به منصه ظهور رسانده و یک بارهم مقام معظم رهبری در مورد خاورمیانه بزرگ اسلامی سخن گفتند که دیگر صهیونیست ها باید استراتژی از نیل تا فرات را به گور ببرند.

وی با پیشنهاد راه اندازی کاروان آزادی و کمک رسانی ملت و مجلس ایران برای مردم غزه گفت: امیدوارم کاروان آزادی نمایندگان مجلس شورای اسلامی راه اندازی و این کاروانها آنقدر استمرار یابد تا منجربه فروپاشی رژیم غاصب اسرائیل گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet