هدر موبایل
1389/03/16 15:57:00
سرویس سیاسی
مرندی:

مردم ضربه به ولایت فقیه را تحمل نمی کنند

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید براینکه ملت ایران ولایت مدار هستند، گفت: مردم حامی و پشتیبان ولایت فقیه هستند و هرگز کوچکترین ضربه به ولایت فقیه را تحمل نمی کنند.

"علیرضا مرندی" نماینده تهران در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در روز جمعه در مراسم بیست و یکمین سالگرد ارتحال امام راحل گفت: مقام معظم رهبری دراین مراسم به رهنمودهای امام راحل اشاره کردند و توصیه هایی را به کسانی که در مسیر حرکت خود دچار اشتباه شدند، داشتند.

وی با اشاره به ایجاد فتنه در کشور از سوی برخی افراد گفت: آنهایی که سران فتنه بودند و فتنه گری شان ثابت شده ، راه برگشتی برای خود باقی نگذاشتند اما  اشتباهات برخی افراد، در این حد نیست که امیدواریم هر چه سریعتر به  اشتباهات خود پی ببرند و برگردند.

وی افزود: باید تلاش شود تا آنهایی که در این مسیر صرفاً دچار اشتباه شدند، جذب شوند و بتوانند اشتباهات خود را جبران کنند و گرنه دچار همان خطاهایی می شوند که سران فتنه شدند.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس تصریح کرد: امیدواریم این عده از افراد برای نجات آخرت خود هر چه زودتر بیدار شوند چرا که تعلل بیش از این فایده ندارد.

مرندی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جنایات رژیم غاصب اسرائیل در سرزمینهای اشغالی خاطر نشان کرد: حضرت آیت الله خامنه ای همچون امام راحل برغیرقانونی و جعلی بودن این رژیم تاکید داشتند و در واقع همچون امام (ره) بر محور از بین رفتن این رژیم جنایتکار و برگشت مردم آواره فلسطین به سرزمین های خود اشاره کردند.

وی اسرائیل غاصب را یک گرگ درنده تشبیه کرد که همه را می درد و گفت: به فرموده امام راحل اگر ملت های مسلمان هر فرد یک ظرف آب بریزد این رژیم را آب خواهد برد و این نشان دهنده سست و بی پایه بودن این رژیم است.

نماینده تهران در مجلس با اشاره به پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه این کشور، تصریح کرد:  مردم غزه نیز با مقاومت های خود شکست سنگینی بر این رژیم تحمیل کردند و وقتی مردم غزه با مقاومت خود در برابر سلاحهای این جنایتکار به پیروزی رسیدند، مسلمانان جهان و کشورهای اسلامی می توانند این رژیم را به سزای اعمال خود برسانند.

مرندی با انتقاد از برخی کشورهای عربی و سکوت آنها در برابر جنایات این رژیم گفت: متاسفانه برخی کشورها مخفیانه روابط پنهانی با این رژیم جعلی دارند اما هر روز که برجنایات این رژیم افزوده می شود، پایه های آن متزلزل تر شده و به پایان حیات این رژیم نزدیک می شویم.

وی با اشاره به حمله اسرائیل غاصب به کاروان آزادی کمک های انسانی به مردم غزه گفت: امیدواریم خون شهدای فلسطین و مردم غزه این رژیم را از پای درآورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet