خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/16 17:24:00
سرویس بین الملل
اکرمی در گفتگو با خانه ملت:

برای مشخص شدن تکلیف سرزمین‌های اشغالی باید رفراندوم برگزار شود

**عضو فراکسیون اکثریت مجلس گفت: اگر فردی در حال حاضر به قانون اساسی، نظام جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و آرمانهای نظام، انقلاب و امام راحل وفادار است خودی تلقی می شود.

"سیدرضا اکرمی" نماینده تهران در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در بیست و یکمین مراسم سالگرد ارتحال امام راحل در مرقد آن بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: همانطور که امام راحل همواره می فرمودند، میزان حال فعلی افراد است و هر کس باید مشخص کند که در حال حاضر نسبت به قانون اساسی، نظام جمهوری اسلامی، ولایت فقیه ، آرمانهای نظام، انقلاب و امام راحل چه موضعی دارد. اگر این اصول را قبول دارد، وی را باید خودی بدانیم و اگر نسبت به یکی از این موارد نظر منفی دارد، نمی توان وی را طرفدار نظام دانست.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمینهای اشغالی خاطر نشان کرد: از ابتدای شروع انقلاب اسلامی در سال 1341 در خصوص جنایات رژیم غاصب اسرائیل سه موضوع مطرح بود که بعد از امام راحل نیز توسط مقام معظم رهبر هم بر آن تاکید شد.

وی غاصب و تجاوزکاربودن اسرائیل را یکی ازاین موارد ذکر کرد و گفت: این رژیم هویت حقیقی نداشته و در واقع یک رژیم جعلی است و در نقشه های 60 سال پیش چنین کشوری مشاهده نمی شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه رژیم جعلی اسرائیل باید از بین برود ، افزود: مقام معظم رهبری تاکید دارند که برای مشخص شدن تکلیف سرزمینهای اشغالی باید رفراندوم برگزار شود و همه فلسطینیان و مردم آواره در کشورهای دیگر درباره سرزمین خود نظر دهند و در صورت برگزاری رفراندوم این رژیم جعلی محو خواهد شد.

اکرمی با تاکید براینکه کشورهای مسلمان، عرب و منطقه باید جنایات رژیم غاصب را نفی و محکوم کنند، افزود: این رژیم جعلی هر روز، هر هفته ، هر ماه  و هر سال دست به جنایات تازه در سرزمینهای اشغالی می زند، یک روز به سوریه حمله می کند یک روز به سرزمینهای اشغالی حمله ور می شود، یک روز غزه را محاصره می کند و یک روز هم به لبنان تجاورز می کند، بنابراین ضرورت دارد تا کشورهای دنیا در مقابل جنایات 60 ساله این رژیم متحد و یکپارچه شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet