هدر موبایل
1389/03/16 14:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

واکنش رسایی به مواضع علی مطهری

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در خصوص مواضع اخیر علی مطهری و یاداشت توهین آمیزش علیه رییس جمهور، مقامات عالی کشور و مردم گفت: مطهری برای نخستین بار نیست که با مواضع نادرست ثابت کرده از بصیرت پدرش برخوردار نیست؛ او مصداق بارز خواص بی بصیرت است.

حمید رسایی در گفت و گو با ایرنا افزود: آقای مطهری مصداق همان خواصی است که در میانه جنگ و جایی که باطل حضور دارد با موضع گیری نادرست به تقویت جریان باطل کمک می کند.

وی تصریح کرد: نمونه بارز این اقدام، یادداشت اخیر آقای مطهری است که سراسر آن توهین و اهانت به مسوولین نظام جمهوری اسلامی ایران و رییس جمهوری است که 25میلیون رای مردم را به دست آورده و بیش از 40 میلیون نفر را پای صندوق های رای کشانده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حتی در بخشی از این یادداشت به صراحت به عالی ترین مقام کشور توهین شده، اضافه کرد: متاسفانه با پیگیری موضع گیری های علی مطهری مشخص می شود وی به برخی از مبانی نظام اعتقادی نداشته و ابایی از اعلام آن نیز ندارد.

به گفته وی، نگاه او در مورد ولایت فقیه متفاوت از نگاه حضرت امام خمینی (ره) و ما است که این مواضع از نگاه مردم ایران دور نخواهد ماند.

رسایی تصریح کرد: آقای مطهری به زودی خواهید فهمید که پیوند خوردن با فتنه گران و حامیان فتنه از ملت ایران پنهان و بی پاسخ نمی ماند.

این عضو فراکسیون اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به احترام نام پدر وی، مردم سکوت می کنند اما در زمان مناسب ثابت کرده و نشان خواهند داد که علی مطهری صلاحیت حضور در چنین جایگاهی را ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet