خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/17 11:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقازاده:

وظیفه مدافعان حقوق بشر، شکستن سکوت در مقابل رژیم غاصب اسرائیل است

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حمله وحشیانه به کاروان آزادی غزه ،سناریوی طراحی شده از سوی نظام سلطه است.

علی آقازاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره هجوم وحشیانه رژیم صهیونیستی به کاروان حامل کمک به مردم غزه، اظهارداشت: این کمک و خدمت به مردمی ارائه می‌شد که مظلومانه در محاصره به سر می‌برند.

وی افزود: ما در عصری زندگی می‌کنیم که حتی مانع از آزار و اذیت حیوانات می‌شوند، چگونه انسان‌های بی‌گناهی که گرسنه و تشنه چشم امید به دستان خیرین دارند، این‌گونه از سوی سلطه‌جویان سرکوب می‌شوند؟

آقازاده با اشاره به این‌که برخی از این مدافعین حقوق بشر تنها به ظاهر اشک تمساح می‌ریزند، اما در پس پرده دست خود را به کارهای ناشایست آلوده می‌کنند، گفت: یکی از ایالات نظام سلطه، آمریکاست که جنایات آن بر همگان مشهود است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در پی این اتفاق تعداد زیادی کشته و مجروح شده‌اند، تصریح کرد: جای تاسف دارد که مظلومیت این افراد را همه دنیا می بینند، اما سکوت کرده‌اند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی سکوت مرگبار سلطه جویان را حمایت آشکار از این اقدام ددمنشانه خواند و افزود: این عده ماهیت درونی خود را آشکار کردند،اما به زودی تاوان این عمل خبیثانه خود را می بینند، زیرا همه می‌دانیم که رژیم غاصب اسرائیل متجاوزی بیش نیست.

آقازاده همچنین رژیم صهیونیستی را غده سرطانی از سوی غرب و آمریکا دانست و گفت: آنان برای تامین منافع خود و حفظ آن اسرائیل را در منطقه علم کردند و از جانب این متجاوزین به هر عملی متوسل می شوند، تا به باج خواهی از سوی کشورهای مسلمان بپردازند و از گسترش نظام اسلامی جلوگیری کنند.

وی در پایان این حرکت رژیم غاصب اسرائیل را محکوم کرد و گفت: وظیفه ماست که سکوت را بشکنیم و جنایات دشمنان قسم خورده در مقابل مسلمانان را آشکار کرده و آنان را در محاصره کامل به انزوا بکشانیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet