شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/16 20:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اسدآباد:

ادعاهای نادرست به نظام ضربه می زند

**نماینده اسدآباد در خانه ملت با انتقاد از مواضع نادرست علی مطهری نماینده تهران گفت: این نماینده مجلس با ادعاهای نادرست بر خلاف منویات امام راحل حرکت کرده و آب در آسیاب دشمنان نظام می ریزد.

اکبر رنجبر زاده در گفت و گو با ایرنا افزود: اهانت و توهین به شخصیت های اصلی نظام کار درستی نبوده و علی مطهری باید از مسیر نادرستی که در پیش گرفته بازگردد.

وی تاکید کرد: دستگاه قضایی با برخی اشخاص که فضا را برای اهانت باز دیده و خارج از محدوده نظام گام بر می دارند باید برخورد کند.

نماینده اسدآباد در خانه ملت تاکید کرد: اهانت به رییس جمهور منتخب مردم اهانت به تمامی مردم ملت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی گفت: اینگونه ادعاهای نادرست فضا را برای مداخله کشورهای بیگانه در امور داخلی ایران و ضربه زدن به پیکره نظام اسلامی فراهم می کند.

رنجبر زاده ادامه داد: این در حالیست که امام راحل و خلف شایسته ایشان همواره در منویات عالمانه خود به وحدت و همدلی مسوولان نظام اسلامی برای حفظ نظام و جلوگیری از آسیب رساندن به آن تاکید کرده اند.

وی همچنین در خصوص نحوه مدیریت بحران های اخیر که علی مطهری در ادعاهای کذب خود به آن اشاره کرده نیز اظهار داشت: سخنرانی تاریخی مقام معظم رهبری بعد از جریان انتخابات دهم و وهمراهی مردم با ولایت فقیه موجب فروکش شدن شعله های فتنه شد.

این نماینده مجلس با ذکر اینکه دشمنان نظام نیز به مدیرت درست بحران اذعان کردندتصریح کرد: چگونه مطهری به خود اجازه می دهد مدیریت بحران را زیر سوال ببرد و نقدهای غیر منصفانه ای ارائه دهد.

وی تاکید کرد: مطهری با این ادعاهای نادرست در صدد روشن کردن و همچنین بالا کشیدن شعله های فتنه است.

نماینده اسدآباد اظهار داشت: واکنش شدید مردم و مسوولان نظام در برابر ادعاهای نادرست علی مطهری بیانگر این است که این نماینده مجلس تنها در برابر رییس جمهوری قرار نگرفته بلکه در برابر ملت ایران قرار گرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet