هدر موبایل
1389/03/17 09:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون اجتماعی:

شخصیت هایی همچون حضرت امام و شهید مطهری متعلق به همه ملت ایران هستند

**رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه اگر شهید مطهری زنده بود فرزندش را طرد می کرد، به علی مطهری توصیه کرد با طرح مطالبی که دشمنان شاد می کند، بلند گوی دشمنان نظام اسلامی نشوند.

سلیمان جعفرزاده در گفت وگو با ایرنا، اظهارداشت: شخصیت هایی همچون حضرت امام خمینی (ره) و شهید مرتضی مطهری متعلق به همه ملت ایران هستند و نباید از انتساب به شخصیت های بزرگ انقلاب اسلامی برای رسیدن به منافع سیاسی سوء استفاده شود.

وی تاکید کرد: علی مطهری باید بداند که مردم فهیم و هوشیار ایران اسلامی تنها زمانی که وی بر مدار ولایت فقیه باشد و از اندیشه های استاد شهید مطهری درخصوص ولایت فقیه پیروی کند، وی را به عنوان نماینده و وکیل خود قبول دارند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: علی مطهری از جایگاه نمایندگی مجلس به خوبی استفاده نکرده و از آن به عنوان ابزاری برای توهین به نمازگزاران و مدافعان ولایت فقیه استفاده کرده است.

نماینده مردم ماکو و چالدران اظهارداشت: توهین به صاحبان اصلی انقلاب اسلامی که حضرت امام خمینی (ره) آنها را ولی نعمت می شمرد عاقبت خوشی ندارد و درصورتی که مطهری مجبور به نگارش این توهین نامه شده است باید اعتراف کند و عوامل این اقدام خود را در کمیسیون امنیت ملی مجلس معرفی کند.

جعفرزاده گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص خط امام آنقدر جامع و شفاف بود که تکلیف برای همه غافلان، نادانان و خواص بی بصیرت روشن شده است.

وی افزود: به اعتقاد بنده اگر علامه شهید مطهری هم زنده بود و یادشت پر از توهین فرزندنش را می دید قطعا همانند خیلی از بزرگان نظام اسلامی، فرزند خود را طرد می کرد. " پسر نوح با بدان بنشست ؛ خاندان نبوتش گم شد".

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet