هدر اصلی
1389/03/17 10:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زنجانی:

بیانات رهبری در همه زمینه ها فصل الخطاب است

**نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی گفت: علی مطهری باید از محضر رهبر معظم انقلاب و مردم عذرخواهی کند.

علی زنجانی درگفت وگو با ایرنا، اظهارداشت: علی مطهری با نوشتن یاداشتی که احتمالا از سوی برخی دیگر دیکته شده است، برخلاف اعتقادات علامه شهید مرتضی مطهری در تبعیت از ولایت فقیه عمل کرده است.

وی تاکید کرد: بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم ارتحال امام راحل و بیان شفاف و جامع از فتنه های قبل و پس از انتخابات نوشتن یادداشتی با آن مضامین نشان داد وی با تبعیت از هوای نفس در مقابل اندیشه نورانی و الهی پدر خود ایستاده و باید از محضر ملت در مجلس نیز عذرخواهی کند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: بیانات رهبر معظم انقلاب در همه زمینه ها فصل الخطاب بوده و در همین خصوص وی باید همانند سایر فرزندان این ملت از منویات ولی فقیه تبعیت می کرد و انتظار همه موکلین جدایی وی از سران فتنه و پیوستن به مردم ولایتمدار است.

وی افزود: علی مطهری خود به نیکی می داند که توسط آرای مردم هوشیار و ولایتمدار راهی مجلس شده است و مردم به واسطه منتسب بودنش به حضرت علامه شهید مرتضی مطهری امانت موکلی خود را به وی سپردند.

زنجانی گفت: مردم هوشیار و فهیم ایران اسلامی با هیچ کس عهد اخوت نبسته و قطعا از حقوق خود دفاع خواهند کرد و با هرکس که دربرابر منویات ولایت فقیه و نظام اسلامی ایستادگی کند برخورد شدیدی خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet