هدر موبایل
1389/03/17 10:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
هدایتخواه:

علی مطهری تجدیدنظر کند

**نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادعای علی مطهری مبنی بر وجود برنامه ریزی قبلی برای قطع سخنان نوه امام در مراسم ۱۴ خرداد ، ساده لوحانه و در مسیر اهداف دشمن و خارج از اصول و مبنای تفکر اصولگرایی است تاکید کرد: مطهری باید در مواضع خود تجدید نظر کند.

ستار هدایتخواه در گفت و گو با ایرنا افزود: عدم بصیرت کافی در شناخت دقیق مسایل و جریانهای موجود باعث شده تا این گونه رفتارها و اظهارات غیر اصولی از فرزند شهید مطهری به خصوص از زمان حوادث پس از انتخابات دهم سر بزند و اینچنین از جایگاه و ارزش والای نام شهید مطهری سوء استفاده کند.

وی بیان کرد: علی مطهری بارها نشان داده که جریان و برخوردش با شخص رییس جمهور بیشتر با حالت و رفتاری همراه با عناد ، کینه و بغض همراه بوده است و بی شک کسی که با این تفکر و دیدگاه بخواهد اظهار نظرهایی نیز داشته باشد نمی تواند جانب انصاف را در صحبت ها و اظهارات خود رعایت کند.

هدایتخواه اظهار داشت: با اینکه علی مطهری درکمیسیونها و جلسات مختلف راجع به پاراگراف آخر اظهارات خود ادعا کرده که منظور وی شخص مقام معظم رهبری نبوده و مدعی است که در این خصوص مصداق دارد ، گفت: به هر حال باید گفت که صحبتها و موضع گیری های مطهری کاملا با مواضع و اهداف اصلی مخالفان ، منافقان و دشمنان داخلی و خارجی سنخیت دارد.

وی گفت: حمایتها و طرفداری رسانه ها و برخی از دولتمردان غربی از اظهارات و صحبتهای علی مطهری در جریان حوادث پس از انتخابات ، همراهی با سران فتنه و صحبتهای اخیر او، خود موید این مدعا است.

هدایتخواه با بیان اینکه علی مطهری باید در مقابل عدل الهی و مقابل اذهان عمومی پاسخگو باشد ، افزود: هم اکنون دلسوزان ، عاشقان و خیل عظیم مردمی با اعلام برائت از موضع گیریهای ایشان خواستار تجدید نظر فرزند شهید مطهری در اظهارات خود شدند و به وی هشدار داده اند که هر چه سریعتر رفتار و مواضع خود را اصلاح کند و به مسیر اصلی و راه امام ، شهید مطهری و آرمانهای اصیل انقلاب برگردد.

عضو شورای فرهنگی مجلس همچنین ، اتخاذ مواضع میانه روانه ، ظاهری و اصلاح طلبانه از سوی علی مطهری را دلیلی بر تغییر مواضع خود و خروج و تعدی از تفکر ناب اصولگرایی دانست و گفت: با اینکه خود ایشان عملا از فراکسیون اصولگرایی" رانده شده" محسوب می شود بسیاری از نمایندگان اصولگرا خواستار بیرون راندن و اخراج علی مطهری از فراکسیون اصولگرای مجلس شده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet