شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/17 12:27:00
سرویس صحن
وزیر اقتصاد باید پاسخگو باشد

سوال نصیرپور در مورد توقف واگذاری نمایشگاه‌های بازرگانی

**نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر امور اقتصادی و دارایی باید در مورد نحوه خصوصی سازی و واگذاری شرکت نمایشگاههای وزارت بازرگانی پاسخگو باشد.

"مجید نصیرپور" نماینده سراب در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به سوال خود از "سیدشمس الدین حسینی" وزیر امور اقتصادی و دارایی که در دستور کار روز سه شنبه صحن مجلس قرار دارد گفت: محور این سوال نحوه خصوصی سازی و نحوه واگذاری شرکت نمایشگاه های وزارت بازرگانی است.

وی افزود: در مجمع واگذاری شرکتهای خصوصی سازی، واگذاری شرکت نمایشگاه های وزارت بازرگانی به تصویب رسید و قرار شد این شرکت به سازمان تامین اجتماعی و وزارت دفاع واگذار شود که تمام مراحل قانونی آن طی شد و واگذاری هم صورت گرفت.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس افزود: متاسفانه با دستور رئیس جمهور این واگذاری متوقف شد و فعلا اجرای این قانون مسکوت مانده است.

نصیرپور گفت از آنجا که شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد رئیس مجمع واگذاری شرکتهای خصوصی می باشد اینجانب سوالی از ایشان مطرح کردم که ایشان با حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس به این سوال پاسخ داد اما پاسخ های ایشان قانع کننده نبود و کمیسیون نیز رای داد که جهت بررسی بیشتر سوال در صحن مجلس مطرح شود.

وی افزود: البته قرار شد جلسه ای با وزیر اقتصاد در این زمینه برگزار شود. اگر توضیحات وزیر در این جلسه برای اینجانب قانع کننده بود سوال در صحن مجلس مطرح نمی شود در غیر این صورت وزیر با حضور در صحن مجلس در این زمینه توضیح خواهد داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet