هدر موبایل
1389/03/17 13:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فلاحت پیشه:

اسراییل درصدد شکل دهی یک انفجار بزرگ در خاورمیانه است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جنایات مکرر رژیم صهیونیستی گفت: بحران در خاورمیانه از حوزه صدور یک بیانیه خارج شده و اسراییل درصدد شکل دهی یک انفجار بزرگ در این منطقه است.

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با ایرنا با انتقاد از اکتفای شورای امنیت به صدور بیانیه بدون الزام، علیه جنایات اسراییل افزود: تنها، قرار گرفتن شورای امنیت در قبال جنایات صهیونیستها و یا تشکیل ارتشهای اسلامی توسط کشورهای مسلمان در مقابل اسرائیلی ها همچون دهه های 1340 تا 1370 می تواند از این انفجار و دیوانگی تازه توسط این رژیم جلوگیری کند.

وی ادامه داد: اگر دوباره شرایطی مانند دوران بوش سابق در آمریکا شکل بگیرد ، یعنی افراطیون معتقد به " آرمانت " روی کار بیایند، حتما باید منتظر یک جنگ هسته ای از جانب اسراییل باشیم.

فلاحت پیشه افزود: چون همین نقشه نیل تا فرات را که خیلی ها فراموش کرده بودند ، جورج بوش دوم به آرین شارون تقدیم کرد و از آن زمان این نقشه دوباره احیاء شد و شارون ماموریت تازه ای در خصوص گسترش آن در منطقه پیدا کرد و دیگر روی آرامش در منطقه دیده نشد.

وی ابراز عقیده کرد : اکنون نیز اگر لابی صهیونیست در آینده بتواند دوباره طیف محافظه کاران را در آمریکا روی کار بیاورد و یا اینکه بگونه ای عمل کند که دموکراتهای آمریکایی تحت تاثیر این لابی ، سیاستهای توسعه طلبانه اسرائیل را بپذیرند ، قطعا" خاورمیانه باید منتظر وقوع یک جنگ ویرانگر باشد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو با بیان اینکه این جنگ نیز حتما توسط رژیم صهونیستی دنبال خواهد شد، تصریح کرد : سیاست کنونی اسرائیل همین است و وقوع جنگهای تازه در غزه و لبنان طراحی شده و آماده شکل گیری است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه جنایات رژیم غاصب صهیونیستی نیازمند صدور قطعنامه تنبیهی ( نه بیانیه) است ، اظهار داشت: صدور بیانیه در این خصوص از سوی شورای امنیت ، فقط امکان وقوع یک جنگ تازه را فراهم می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet