خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/17 14:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جواد زمانی:

سخنان رهبری تبیین سیاستهای کلی نظام بود

**سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان کامل و بجای مقام معظم رهبری در ۱۴ خرداد امسال در جوار مرقد مطهر امام راحل (ره) ، تبیین سیاستهای کلی نظام بود.

سید جواد زمانی در گفت و گو با ایرنا افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری در سالروز ارتحال امام (ره) در جمع عاشقان ولایت فقیه ، مسیر انقلاب اسلامی را مشخص کرد و برای مردم این شفافیت را بوجود آورد که راه خمینی کبیر (ره) را بهتر بشناسند.

وی با تاکید بر اینکه تمامی این سخنان ، تفسیر صادق و واقعی کلمات حضرت امام (ره) بود ، ادامه داد: هر شخص که مخالف سخنان مقام معظم رهبری صحبت کند ، مخالف نظام و مسیر مردم حرکت کرده است.

نماینده مردم کنگاور ، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در خصوص تایید یا عدم تایید صبحتهای اخیر آقای علی مطهری ، اظهار داشت: راه و مسیر درست نظام را فرامین رهبر معظم انقلاب مشخص می کند و عدول از این مسیر اشتباه است.

وی با بیان اینکه هر چقدر از دامن زدن به مسایل حاشیه ای و تنشی در کشور دوری کنیم ، به نفع نظام است ، گفت : هر صحبتی که بخواهد وحدت موجود در کشور را از بین ببرد ، فاقد ارزش است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مسوولان و مردم را به پیروی کامل از سخنان مقام معظم رهبری و دوری از دامن زدن به مسایل حاشیه ای در کشور فرا خواند.

وی رها کردن خصومت دشمنان نظام و مشکلات موجود در کشور از جمله مشکلات جوانان و دامن زدن به مسایل حاشیه ای را در شرایط کنونی جامعه ، کاری نامناسب و اشتباه عنوان کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet