شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/17 14:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فلاحت‌پیشه:

وقوع انقلاب اسلامی معادلات منطقه تغییر داد و آزادی‌خواهی در جوامع اسلامی فراگیر شد

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: زمانی که اعراب به سمت سازش با رژیم صهیونیستی رفته بودند وقوع انقلاب اسلامی معادلات منطقه تغییر داد و آزادی‌خواهی در جوامع اسلامی فراگیر شد.

به گزارش فارس، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب در خانه ملت صبح امروز با حضور در مسجد امام خمینی بازار تهران، سخنران جلسه هفتگی جامعه اسلامی اصناف و بازار بود.

فلاحت‌پیشه در این مراسم به روند پرونده هسته‌ای ایران در محافل بین‌المللی اشاره کرد و گفت: در ابتدای تلاش جمهوری اسلامی برای دستیابی به انرژی هسته‌ای با انعقاد قرارداد‌ها که با کشورهای مختلف مانند چین، روسیه و اکراین در صدد بود جامعه جهانی را در این موضوع شریک کند اما عدم صداقت این کشورها در همراهی با جمهوری اسلامی، نظام اسلامی متقاعد ساخت با اتکا به نیروهای داخلی برای کسب این فناوری تلاش کند.

وی اضافه کرد: در دانش هسته‌ای 700 فناوری روز دنیا وجود دارد که این فناوری‌ها در صورت بکارگیری، قدرت علمی کشور را به سوی "ها‌ی تکنولوژی "؛ یا تکنولوژی برتر می‌برد و توان علمی جامعه را به سمت خود اتکایی سوق می‌دهد.

این نماینده اصولگرای مجلس، تصریح کرد: اگر خارج از اختلافات سیاسی در فضای داخلی جامعه یک صدا باشیم، دشمنان دیگر نمی‌توانند از اختلافات داخلی برعلیه ما استفاده کنند، نظام جمهوری اسلامی در سایه وحدت می‌توانند تحریم‌‌ها را خنثی کند.

فلاحت‌پیشه در ادامه افزود: سیاست خارجی جمهوری اسلامی در شورای عالی امنیت ملی زیرنظر رهبر معظم انقلاب تعیین می‌گردد، به همین دلیل فشار جناح‌های سیاسی برای کسب امیال شخصی در راه اهداف آمریکا بی اثر است.

وی تفکر مقاومت اسلامی را در دنیا یک واقعیت دانست و اظهار داشت: اعتقاد بنده این است که نگاه بسیاری از کشورهای جهان ـ از جمله ملت‌های ستمدیده ـ به نظام اسلامی دوخته شده است چرا که با وقوع انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام(ره) بسیاری واقعیت‌ها همچون سیاست آمریکا و موجودیت رژیم صهیونیستی در نظام بین‌المللی زیر سوال رفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: زمانی که اعراب به سمت سازش با رژیم صهیونیستی رفته بودند و جامعه اسلامی دچار سرخوردگی از سردمداران خود شده بود، وقوع انقلاب اسلامی معادلات منطقه تغییر داد و آزادی‌خواهی در جوامع اسلامی فراگیر شد.

فلاحت‌پیشه ادامه داد: جوانان ایران زمین با خون پاک خود برای ثبات نظام جمهوری اسلامی و اشاعه آرمان‌های حضرت امام (ره) در جهان اسلام تلاش کردند، این در حالی است که رقابت‌های ناسالم سیاسی در فضای داخلی اجحاف به خون پاک این شهدا است.

وی با بیان اینکه بزرگترین مشکل جامعه، نبود مدیریت در مسایل مختلف است، اظهار داشت: مدیریت نادرست در پروژه‌ها و برنامه‌های کلی نظام موجب فرار مسئولین از پاسخ و استفاده از پوشش سیاسی در مسائل جامعه شده است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در خانه ملت تصریح کرد: در چشم‌انداز 20 ساله ایران«1404» جمهوری اسلامی ایران باید در تمام زمینه و شاخص‌ها رتبه اول منطقه را کسب کند که ضرورت اجرای این برنامه به جناح‌بندی‌های سیاسی ربطی ندارد.

فلاحت‌پیشه بزرگترین مشکل مردم را معیشت دانست و افزود: عدم بررسی مشکلات معیشتی مردم در سایه پرداختن به مسایل سیاسی قابل توجیه نیست و نکته قابل اهمیت این است که هرگاه مردم را از مشکلات و بیکاری نجات دادیم هیچ قدرتی نمی‌تواند برعلیه ما اقدام کند.

وی در پایان به دهه پیشرفت و عدالت اشاره کرد و گفت: نمایندگان مردم درمجلس و خادمین نظام در دولت با هدف کسب رضایت مردم در مقابل نظم غیراخلاقی دنیا ایستادگی خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet