شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/17 14:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ثروتی:

سران کشورهای اسلامی باید سکوت خود را بشکنند

**نماینده بجنورد تصریح کرد: کشورهای اسلامی به ویژه مصر و عربستان که در دام رژیم صهیونیستی گرفتارند، باید سکوت خود را بشکنند و با سیاست‌های آنان همراهی نکنند.

موسی‌الرضا ثروتی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این مطلب، افزود: ذات رژیم صهیونیستی ظلم، تجاوز، اشغالگری، خیانت و جنایت است، از این رو برای تداوم و بقاء خود و دست زدن به جنایت‌های مشابه حمله به ناوگان بشردوستانه غزه را در دستور کار دادند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس اظهار کرد: افکار عمومی جهان با رفتارهای وحشی‌گرانه رژیم صهیونیستی بیش از پیش آشنا شدند. قتل، کشتار و ترساندن کاروان بشردوستانه غزه به معنای سکوت و انفعال در برابر خواسته‌های نا به حق این رژیم نامشروع است. جنایات سران رژیم صهیونیستی از سوی دولتمردان آمریکایی که خود با سرمایه یهودیان به قدرت، رسیده‌اند پشتیبانی می‌شود. در حقیقت بقاء و ادامه حیات سران آمریکا و رژیم صهیونیستی به یکدیگر گره خورده است، پس طبیعی است که فردی مثل اوباما در برابر این جنایت سکوت کند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس خواستار واکنش جدی و موثر سران کشورهای اسلامی شد و افزود: سران کشورهای اسلامی به راهها و شیوه‌های مختلف باید با اهداف پلید رژیم صهیونیستی و حامیان این رژیم مقابله کنند. سران کشورهای عربستان و مصر بدانند که دوران سکوت در برابر ظلم و استبداد سرآمده و دوران آزادی‌خواهی و انسانیت و عدالت آغاز شده است.

وی با اشاره به جریحه‌دار شدن افکار عمومی جهان نسبت به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی گفت: مردم جهان به ویژه مسلمانان از حرکت ضد انسانی و وحشیانه رژیم صهیونیستی، جریحه‌دار شده‌اند. آنان باید با کمک به مردم فلسطین، نخریدن کالا و خدمات اسراییلی و آگاهی رسانی نسبت به ابعاد ماهیت سران این رژیم، اعتراض خود را نشان دهند.

ثروتی قرار گرفتن مردم و مسوولان ایرانی در صدر حامیان مردم مظلوم فلسطین و غزه را مورد تاکید قرار داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet