خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/17 15:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بنایی:

حمله رژیم صهیونیستی به کاروان آزادی غزه مشت مدعیان حقوق بشر را باز کرد

**بنایی گفت: کمک‌رسانی به فلسطین و غزه باید از طریق خاک کشورهایی انجام شود که از سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند، بنابراین اخراج سفرای این کشورها اثربخش نیست.

حجت‌الاسلام علی بنایی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: حمله رژیم صهیونیستی به کاروان بشردوستانه غزه و واکنش حامیان این رژیم، مشت مدعیان حقوق بشر را باز کرد.

نماینده‌ی مردم قم در خانه‌ی ملت، سکوت و باج‌خواهی کشورهای استکباری را نکوهش کرد و افزود: ماموریت رژیم صهیونیستی در سطح منطقه ایجاد رعب و وحشت میان کشورهای مسلمان است. در این شرایط نقش و عملکرد کشورها، مجامع و نهادهای اسلامی از یک سو و شورای امنیت سازمان ملل و سازمان کنفرانس اسلامی از سوی دیگر بسیار با اهمیت است. البته نباید فراموش کرد کشورهایی که از جهات مختلف به کشورهای استکباری وابسته هستند نمی‌توانند نقش موثر و اصلی در برخورد با چراغ سبزی که آمریکا به رژیم صهیونیستی در دست زدن به جنایات این چنینی می‌دهد را ایفا کنند. این کشورها همچون گذشته تماشاگر جنایات و سیاست‌های خبیثانه آمریکا و حامیان ضدبشری این کشورند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، اخراج سفرای کشورهای حامی رژیم صهیونیستی از کشورهای آزادی‌خواه را بی‌اثر دانست و اظهار کرد: واکنش این‌چنینی بی‌اثر است، چرا که اگر قرار به کمک‌رسانی به مردم بی‌پناه فلسطین و غزه است باید از کانال سفرای این کشورها انجام شود. گذشته از آن با اخراج سفرای کشورهای حامی رژیم صهیونیستی، اقدامات خبیثانه یا حمایت‌های بی‌دریغ، قطع یا حتی محدود نمی‌شود. پس باید در اقدامی تاثیرگذار، افکار عمومی ملل جهان به صورت هماهنگ موجی بین‌المللی را به وجود آورد که منجر به شرمندگی سران رژیم صهیونیستی و حامیان این رژیم نامشروع از مردم کشورهای‌شان شود.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه‌ی مجلس، اعزام کشتی‌های بشردوستانه بیشتر به فلسطین و غزه را موثر دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet